1

Temat: Okleina na sprzeta

siemanko poszukuje jakiejs okleiny na drz-tke bo az sie o nia prosi i jak tak patrze to troche lipny temat niby maja w miare konkretne ale nie w Polsce  :(  wiem ze byl juz taki post i sory ze zakladam nowy ale w sumie stamtad sie niczego nie dowiedzialem nagle cisza jakby sie juz odechciewalo okleiny :D  nie wiem moze macie jakies namiary, stronki cos z gory dzieki! :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

2

Odp: Okleina na sprzeta

ogarnij temat "stickerbomb". Ja chce swoja husqe tak okleić.
A co to jest? wpisz w allegro . Koszt takiej okleiny nie jest drogi i moze wygladac calkiem fajnie :)
dla ułatwienia
[url]http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=stickerbomb[/url]

GANY RACING

3

Odp: Okleina na sprzeta

ogarniam temat i tez troche nad tym myslalem mowiac szczerze i kumpel mi tez to doradzil moze i cos z tego wyjdzie w sumie nie glupi pomysl  :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

4

Odp: Okleina na sprzeta

tutaj maja dosyc fajne porzadne i nie ma tragedii z kasa , mozesz podeslac swoj projekt jak by co :p
[url]http://www.blitzmoto.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=95&Itemid=94[/url]

5

Odp: Okleina na sprzeta

ja w Blitzmoto kupowalem okleine na DRZ. Jakosc naklejek calkie calkiem.
Jedynie wyslali mi zla naklejke na lampe i blotnik z przodu....

Huska 701 '17

6

Odp: Okleina na sprzeta

fistach napisał/a:

ja w Blitzmoto kupowalem okleine na DRZ. Jakosc naklejek calkie calkiem.
Jedynie wyslali mi zla naklejke na lampe i blotnik z przodu....

a pamietasz moze ile placiles bo nie wiem z jakimi kosztami mam sie liczyc :)  i czy mozna np okleine dedykowana do ktm zeby mi ogarneli do suzi. :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

7

Odp: Okleina na sprzeta

W Blitzz możesz nawet okleinę z Quada wybrać, a oni Ci zrobią ją na Suzi, wiem bo sam tak robiłem. Cennik jest na stronie, dostawa szybka i jakoś też dobra więc polecam.

8

Odp: Okleina na sprzeta

aha to zajebi**** dzieki wielkie! :)  okleina bedzie siedziec :D

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

9

Odp: Okleina na sprzeta

toyo202 napisał/a:

aha to zajebi**** dzieki wielkie! :)  okleina bedzie siedziec :D

ps. nie wkurwiaj sie podczas oklejania  :D
ps2. obowiazkowo uzywaj suszarki podczas oklejania, bez to nie ma ch***a we wsi zebys ladnie okleil  :P

Huska 701 '17

10

Odp: Okleina na sprzeta

Suszarkę można w buty wsadzić  :) opalarka jest idealna

exc 400                 www.oklejsie.pl

11

Odp: Okleina na sprzeta

Przywieźcie do mnie to po bolku Wam kredkami pomaluję  :D

Mechaniczna pomarańcza.

12

Odp: Okleina na sprzeta

Podepnę się pod temat. Kiedyś ktoś na forum zapodał wzory (kształty) oklein na różne motocykle. Można na ich podstawie zaprojektować swój wzór. Można prosić o replay?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

13

Odp: Okleina na sprzeta

Nie wiem czy dokonca o to chodzi ale na blitzmoto.pl masz gotowe wzory oklein a tak to w google w grafice mozna spotkac cos ciekawego :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

14 Ostatnio edytowany przez qb (2011-07-13 19:33:26)

Odp: Okleina na sprzeta

Koledze chyba chodzi o zwymiarowane szablony.

Mechaniczna pomarańcza.

15

Odp: Okleina na sprzeta

Panowie to i ja się podepnę.

Potrzebuję naklejek do Duke II na osłony baku - właśnie te z napisem ktm DUKE.

czy ktoś wie gdzie to mogę dostać bo wujek allegro mi nie pomógł :/