1

Temat: darmowy internet przez prawie 3 lata - potrzebny ktos z warszawy !

witam

ogolnie napisze krotko, w polsce mamy darmowy internet i to prawie przez 3 lata :)
predkosc narazie jest wolna, bo sciagac mozna w maxie download 30 KB/s ale po roku ma byc 52 KB/s do normalnego internetu wystarcza !

ale teraz minusy:
rozlacza polaczenie co 60 minut (wiec ciezko ze sciaganiem)
i aby miec neta trzeba odebrac karte sim w warszawie (wiec dla tych co mieszkaja w wwa to zaden minus)
trzeba wplacic kaucje 55 zl ktora po zakonczeniu umowy mozna ja odebrac:)

i teraz pisze do osoby mieszkajacej w warszawie, ktory z kolegow by odebral karte w moim imieniu i poprostu by mi ja przeslal :) (mozna upowaznic osobe do odbioru)oczywiscie przy okazji jak odbieral by swoja :) a ja bede bardzo wdzieczny :)  i jak cos w toruniu odwdziecze sie pizza;)

wiecej na ten temat:

[url]http://techmobile.pl/2011/06/darmowy-internet-juz-dziala-ale-nie-dla-wszystkich/[/url]

test uslugi:

[url]http://www.wykop.pl/artykul/795289/test-darmowego-internetu-od-aero2/[/url]

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

2 Ostatnio edytowany przez Bart03 (2011-06-28 19:11:50)

Odp: darmowy internet przez prawie 3 lata - potrzebny ktos z warszawy !

30 kB/s to można sobie kalkulator podłączyć... . Moje zdanie

Nic nie ma za darmo ktoś w tym zawsze musi mieć jakiś interes, czy to reklama czy nabiorą sobie milion klientów za rok zwiększą prędzkość do 512 kb/s za 2 lata do kilku Mb zaoferują najtańsze stawki na rynku i np. połowa tych osób która ''korzystała'' z ''darmowego'' internetu pozostanie u nich.

Żadna rewelacja!!

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

3

Odp: darmowy internet przez prawie 3 lata - potrzebny ktos z warszawy !

Bart03 napisał/a:

30 kB/s to można sobie kalkulator podłączyć... . Moje zdanie

Nic nie ma za darmo ktoś w tym zawsze musi mieć jakiś interes, czy to reklama czy nabiorą sobie milion klientów za rok zwiększą prędzkość do 512 kb/s za 2 lata do kilku Mb zaoferują najtańsze stawki na rynku i np. połowa tych osób która ''korzystała'' z ''darmowego'' internetu pozostanie u nich.

Żadna rewelacja!!

30KB/s wiadomo, ze to jaj nie urywa:) ale do poczty i przegladania internetu jak znalazl i wkoncu laptop jest mobilny... a przy okazji ja place w tej chwili 55 zl miesiecznie za okolo 60KB/s wiec mi i tak sie oplaca:) a za rok bede mial za darmo to za co teraz w orange freedom musze placic :(

a co bedzie za pare lat to niewiem wazne, ze przez 3 lata za free:)

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

4

Odp: darmowy internet przez prawie 3 lata - potrzebny ktos z warszawy !

Śmierdzi to trochę. Skoro to taka super opcja, to czemu dowiaduję się o tym z forum supermoto?

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

5

Odp: darmowy internet przez prawie 3 lata - potrzebny ktos z warszawy !

Kwiatek89 napisał/a:

Śmierdzi to trochę. Skoro to taka super opcja, to czemu dowiaduję się o tym z forum supermoto?

bo to jest tak, ze firma wygrala przetarg gdzie w umowie bylo, ze dadza internet na polske za free ... ale przeciez wiadomo, ze ta firma musi za to zaplacic - wiec niechce sie reklamowac bo kazda osoba ktora bedzie korzystac to oni musza za nia zaplacic a po 3 latach koniec umowy na darmowy internet i wtedy dopiero zaczna zarabiac jak pisal kolega wyzej.

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

6

Odp: darmowy internet przez prawie 3 lata - potrzebny ktos z warszawy !

To nie jest żaden wałek. Takie były warunki przy wykupie pasma przez tę firmę. I ta opcja wcale nie jest taka super bo nie jest to jakiś mega szybki internet no i zasięg też nie jest na tę chwilę jakiś powalający.

jakubek

7

Odp: darmowy internet przez prawie 3 lata - potrzebny ktos z warszawy !

Tu macie test:

[url]http://www.wykop.pl/artykul/795289/test-darmowego-internetu-od-aero2/[/url]

Generalnie jako backup normalnej rury do netu jest ok,

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

8

Odp: darmowy internet przez prawie 3 lata - potrzebny ktos z warszawy !

Ja bede bral dla siebie. Jakby co to bede tez mial modemy Huawei E585 w dobrej cenie.
Karte moge odebrac jakby co.

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

9

Odp: darmowy internet przez prawie 3 lata - potrzebny ktos z warszawy !

jak miałem internet w play'u to modliłem się o 30 kB bo mój transfer był liczony w b/s dosłownie. liczyłem tylko dni do końca umowy.
z drugiej strony może i warto spróbować majątku nie stracę.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

10

Odp: darmowy internet przez prawie 3 lata - potrzebny ktos z warszawy !

ja jeszcze wrzuciłem na luz z Aero2. Czekam aż im UKE zabroni pobierac 55 PLN:
[url]http://di.com.pl/news/38820,10,Aero2_na_dywaniku_UKE_za_oplate_przy_swiadczeniu_bezplatnego_dostepu_do_internetu.html[/url]

to pisałem ja: Reklamacje Reklamacji.
płomień tańczący na kurhanach wrogów.

11

Odp: darmowy internet przez prawie 3 lata - potrzebny ktos z warszawy !

lepszy taki darmowy niż żadny... a Wy już marudzicie !!

12

Odp: darmowy internet przez prawie 3 lata - potrzebny ktos z warszawy !

Tak jak pisze reklamacjie, warto poczekać. Za chwilę UKE zabroni pobierania opłaty 55zł i będzie za free totalnie ;-)

jakubek