1

Temat: Witam

Witam, lub cześć. Jestem maciek, mam 17 lat. Na motorach jeżdżę już 3 rok. Zaczynałem od yamahy xt125 na kołach sm, na których długo nie pośmigałem, bo zmieniłem na terenowe... po sprzedaniu yamahy kupiłem honde cr125:) i jezdze nią w terenie i troche po torze, lecz ostatnio cholernie spodobały mi się supermoto. Zakochałem się normalnie;) kurde nawet zdarza mi się (chyba troche nieświadomie) poznym wieczorem zapier*alać CRką po zakrętach na głównej drodze. Wiem że to niezgodne z prawem i niebezpieczne, bo moto nie jest do tego przystosowane (kostki, brak świateł:/ ) więc nikogo nie namawiam...;) ale troche zasmakowałem SM i już wiem czym będę jezdził w przyszłości;)
Jeszcze musze zaczekać te pół roku aż zrobie prawko i wtedy będę myślał nad jakimś supermoto ;)

cr125

2

Odp: Witam

witam

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

3

Odp: Witam

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: Witam

Powitac ;)

5

Odp: Witam

Heja, niezłe przywitanie ;)

Hardcore - it's more than music...

6

Odp: Witam

czolem

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

7

Odp: Witam

Witaj, oby te pół roku szybko zleciało:)

8

Odp: Witam

mam nadzieje;) kurcze już się nie mogę doczekać prawka...

cr125