1

Temat: potrzebna pomoc

witam  :) siedze juz pare dni na necie  i szukam gaznika Keihin FCR 41 Mx i musze przyznac ze raczej marnie mi to idzie  :( zalozylem juz temt w ''kupie'' ale cos nic nie ruszylo ,
odwiedzilem allegr-a ebay-je i inne takie ,fora strony producentow itd.
wiem ze nie jest to tania rzecz ale nie wiedzialem ze az tak trudno dostepna (no chyba ze ja na prawde zle szukam )
sa keihin-y 39mm 40 mm ale akurat 41 mm to jak kot naplakal
znalazlem jednego na ebay-u   
[url]http://cgi.ebay.pl/CARBURATORE-KEHIN-KEIHN-KEIHIN-FCR-41-CARBURATOR-/300562462524?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item45faeb373c[/url]
czy wart swej ceny (podejrzewam ze jeszcze pojdzie do gory )
czy to jest MX wydaje mi sie ze chyba tak(widac dysze przez ktora tryska paliwo) ale nie jestem pewny
noi najwazniejsze czy nie wiecie gdzie indziej mozna kupic taki gaznik ? :) nie mowie oczywiscie o nowym bo wiem ze za okolo 800 euro moge go miec  :P
jestem z okolic opolszczyzny tak wiec ewentualnie moge nawet zrobic troche kilometrow po rejonie  ;)

pozdo

husaberg FS 650E
W życiu jest coś więcej do zrobienia, niż tylko zwiększyć jego tempo-Mahatma Gandhi

2 Ostatnio edytowany przez Kwiatek89 (2011-06-20 20:39:46)

Odp: potrzebna pomoc

MX czy nie MX - to i tak mają pompę przyspieszenia. Musisz być cierpliwy i szukać. Ja kupiłem swój na tym forum. Napisz do użytkownika fxrider bo miał coś takiego do sprzedania ostatnio. Moze jeszcze ma.

Bo za ten na focie to cena niezla :O

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

3

Odp: potrzebna pomoc

no no jak za zboze ,niedawno zdjety  jeszcze pewnie cieply  :P
za tyle to na bank nie kupie jak na razie chce sie rozeznac w temacie
dzieki

husaberg FS 650E
W życiu jest coś więcej do zrobienia, niż tylko zwiększyć jego tempo-Mahatma Gandhi