1

Temat: Co i za ile.

Witam. Z racji, że nie popisałem się w jednym z moich pierwszych postów chcę przeprosić i liczyć na dalszą lepszą współpracę:) A teraz o co mi chodzi. Planuję zakupić KTM'a Exc 125 i zrobić SM ponieważ na polskim rynku bardzo ciężko dostać SM 125 od KTM'a. Maszynka ma być od 05r w górę, powiedzcie mi proszę na co zwracać uwagę przy zakupie kół SM, bo domyślam się że wiele modeli kół z innych moto będą pasować, jeśli się mylę, proszę o sprostowanie. I czy nie było by bardziej opłacalne rozpleść koła Cross zostawić piasty a dokupić obręcze i szprychy oraz opony? Chciał bym też utwardzić zawias no i tarcza przód. Oraz błotnik ale to kosmetyka. W jakich pieniądzach +/- zamknę się z tym wszystkim, nie oczekuję o dokładną sumę ale poglądową na której chodź trochę mogę się opierać.

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

2

Odp: Co i za ile.

Przeróbka EXC na SM z dobrym heblem na używanych częściach to będzie +/- 3500zł.

Moim zdaniem lepiej kupić dobre fabryczne SM jak np Huska SMS bo 125 i tak dłużej niż rok góra dwa nie pojeździsz i nie ma co kasy ładować.

3 Ostatnio edytowany przez wisnia_dg (2011-06-15 00:20:16)

Odp: Co i za ile.

Mam zajawkę na KTM'a i jaram się tymi sprzętami. Huśki średnio mi się podobają i jakoś nie do końca jestem przekonany, Katem miał bym pojeździć 2 sezony :) A odnośnie części to chyba dosyć ciężko dostępne, czy raczej nie będzie problemów?

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

4

Odp: Co i za ile.

Mam ten sam problem..  Planuję sprzedać Hondę bo jest zarejestrowana 125/50 i robię A1 i mam zamiar kupić jakiegoś 2T

I właśnie w grę wchodzi przeróbka EXC 125 albo Husqa SM 125..
Doszedłem do wniosku , że jak już będę miał wszystko załatwione (prawko i sprzedam Xr) to kupię to co się trafi ładnego czyli albo husa albo EXC  ;) Chociaż nie ukrywam , że mnie również bardziej ciągnie do EXC :)

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

5

Odp: Co i za ile.

Husiek jest dosyć sporo, tylko w wielu przypadkach potrzebna jest kapitalka, no ale to wiadome w sumie. Ja jestem skłonny w zasadzie tylko do tego EXC z tym, że chciał bym wiedzieć orientacyjnie jak to jest z takimi częściami już Landryss podrzucił mi orientacyjną cenę ale chciał bym też wiedzieć jak jest z dostępnością tego.

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

6

Odp: Co i za ile.

Fakt. EXC zajebiście wygląda, zajebiste osiągi, zajebiście dużo pali, zajebiście ciężko dostępny i w ogóle aż mi się po nocach śni, tak chciałbym go mieć. Ale życie potoczyło się inaczej. Kupiłem yamahę i też nie narzekam ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

7

Odp: Co i za ile.

Ja mimo wszystko Yamahy raczej nie kupię z całym szacunkiem do tej marki tzn no przynajmniej nie SM ; )

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

8

Odp: Co i za ile.

Ja nikogo do niczego nie namawiam :) Uważam po prostu, że nie warto się napalać na konkretny model (tym bardziej jeśli jest ich bardzo mało) bo być może trafi się jakaś okazja ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

9

Odp: Co i za ile.

Nie powiedziałem, że napamiasz ; ), miałem okazję jeździć huśką ale chyba po blokowana bo nie szło nic ; <

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

10

Odp: Co i za ile.

yo kolego Wisnia jesteś z dąbrowy g

TOR JEST WSZęDZIE

11

Odp: Co i za ile.

daniken napisał/a:

Ja nikogo do niczego nie namawiam :) Uważam po prostu, że nie warto się napalać na konkretny model (tym bardziej jeśli jest ich bardzo mało) bo być może trafi się jakaś okazja ;D

Marzenia są po to by je spełniać.
Ja również uważam, że wśród 125 KTM jest bez apelacyjnie najciekawszy.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

12

Odp: Co i za ile.

Hacker, mamy podobne podejście do życia widzę :) Może Ty wiesz jak z dostępnością tych gracików do przeróbki? i czy faktycznie będzie to +/- 3,5k?

"Remember to always be true no matter what you do(..)"