1

Temat: Naprawa wydechów

Witam

Szukam zakładu który zajmuje się naprawą/przewijaniem wydechów. Niestety mój wydech rozleciał się p raz kolejny więc wypada go  profesjonalnie naprawić samodzielne skrócenie/ przenitowanie raczej nie wchodzi w grę.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

2

Odp: Naprawa wydechów

[url]http://www.motowydech.eu[/url]/ robiłem tam komin do DRZ

jakubek

3

Odp: Naprawa wydechów

Edzio z Modlina robi dobre tłumiki. Kumplowi do Horneta 900 przerabiał. Edhaust wpisz na google

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

4

Odp: Naprawa wydechów

Motowydech konstancin polecam. Robiłem tam redukcję pod akrapa.
[url]http://www.motowydech.eu[/url]/

HUSABERG 82

5

Odp: Naprawa wydechów

Pan edzio zrobił mi do dr-z i chodzi super i poza tym zrobił to porządnie :) polecam

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

6 Ostatnio edytowany przez raku (2011-06-14 07:55:35)

Odp: Naprawa wydechów

Witam tu masz kolego namiar na Edzia, chłop na prawde robi robote, robił mi wydech w Aprili Tuono 1000 i powiem szczerze ze nie widać nic ze ktoś grzebał a jak jade to dzieci tulą sie do matek, babcie grożą laskami a akumulatory w samochodach padają od ciągłego wycia alarmów :DDD
Tak więc polecam Edzia
nr tel. 506436737
Pozdro

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

7 Ostatnio edytowany przez Bondek (2011-06-14 10:42:56)

Odp: Naprawa wydechów

dzwoniłem już do motowydechu oraz do edhaust (Edzio) kasa za naprawę wychodziła podobna.
Przerabiać w wydechu nic nie chcę bo jest to końcówka pełnego wydechu HGS, nie spieszy mi się z robotą bo mam pełny oryginalny układ wydechowy na którym na razie śmigam.
Edzio podał mi namiar na firmę która nawinie mi nowe poszycie. nitownice do stalowych nitów kupiłem już w zeszłym roku czyli brakuje mi tylko waty do pełnego zestawu. zgodnie z sugestią Edwarda postanowiłem zająć się naprawą sam.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"