1

Temat: zaplatanie nowej obręczy

Witam mam takie pytanko do kogoś kto jest bardziej w temacie zaplatania obręczy a mianowicie mam na oku obręcz EXCEL 17'' 2.5'' na przód  tylko  tu pojawia się moje ale czy może zdarzyć się tak że splot tzn (otwory w obręczy i paście) mogą się nie zgrać z nowymi szprychami??. I jeszcze jedno w Krakowie na ul. Regotyka  facet przeplata koła miał już ktoś z nim jakąś styczność? Prosił bym o opinie na Jego temat :)

Włoski  singiel 599cm3 ENDURO&SM

2

Odp: zaplatanie nowej obręczy

tak np. dla piasty talona jest inna obrecz excela niz do innyc h piast bo jest inny splot pozatym 2,5" troche mało .. co za moto ?

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

3

Odp: zaplatanie nowej obręczy

2.5 wydaje mi się rozsądnym rozwiązaniem jak na przód (chyba że polecisz coś  innego w rozsądnym przedziale cenowym ;]) Moto to Cagiva W16. Najdziwniejsze jest to że dzisiaj oglądałem obręcze i piasty i nie znalazłem na nich żadnych informacji rozmiar i marka  wydaje mi się to dosyć dziwne ;/

Włoski  singiel 599cm3 ENDURO&SM

4

Odp: zaplatanie nowej obręczy

3,5 to jest normalny rozmiar

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

5

Odp: zaplatanie nowej obręczy

Zależy pod jakie opony i co na tyle ma być.

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

6

Odp: zaplatanie nowej obręczy

2,5' to chyba mało,ja mam tyle w 50cc...

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

7

Odp: zaplatanie nowej obręczy

Jestem troszkę mało oczytany w temacie sm a właśnie do mojej 600cm3 przymierzałem taką felgę 2.50 i dość dobrze wyglądało ale skoro 3.5 powinno podejść to czemu nie :) Ale jak z tymi moimi oryginalnymi obręczami?? czy może przez to że są one niezmieniane od nowości nic na nich nie piszę ?? no i jeszcze zostaje tył  4.0? 5.0?

Włoski  singiel 599cm3 ENDURO&SM