1

Temat: numery ramy i tab. znamionowa zniszczone :(

Po piaskowaniu i malowaniu proszkowy spoglądając na główkę ramy zauważyłem że nie mam numerów ramy i tabliczki znamionowej pomocy co mam zrobić słyszeliście już o takich przypadkach ? co proponujecie?

2

Odp: numery ramy i tab. znamionowa zniszczone :(

powiem tak :P lipnego piaskarza miałeś i malarza :) bo powinno to byc robione drobnym ziarnem, zeby nie zniknelo :) jak rejstrowalem stary samochód to u rzeczoznawcy wystąpiłem o nabicie nowych numerów dostałem kwit od niego ze auto nie przerbiane bo to zabytek i później w urzędzie dali numey i nabili mi w stacji kontroli pojazdów, Cały koszt - duży :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

3

Odp: numery ramy i tab. znamionowa zniszczone :(

nabij sam takie jak powinieneś mieć i po bólu.
ja kiedyś miałem lepszy numer. Okazało sie że mój motocykl nie ma wogóle numerów na ramie. tylko tabliczkę znamionową ma. to wszystko. musiałem występować w urzędzie o nabicie, potem do stacji kontroli pojazdów i z JH2..... i tak dalej zrobili mi piekne WA......itd.
Pzdr.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

4

Odp: numery ramy i tab. znamionowa zniszczone :(

Bodajże francuskie moto nie musza miec numerów...:)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

5

Odp: numery ramy i tab. znamionowa zniszczone :(

tabliczki znamionowe możesz sobie kupic w katalogu louisa dajesz taka tabliczka do złotnika czy tam grawera i pisze ci na niej co tom potrzebujesz a numery n ramie sobie sam nbijasz ;p

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

6

Odp: numery ramy i tab. znamionowa zniszczone :(

problem rozwiązany!
-numery ramy wygrzebałem z pod farby są one słabo widoczne ale jak przejechałem ciemnym smarem po ,,lśniącej" stali pojawiły się, porobiłem kilka fotek dobrej jakości żeby przy sprzedaży nie było problemu i zamalowałem bezbarwnym ustrojstwem.
-tabliczke znamionową miałem sfotografowaną wcześniej i wiem co na niej ma byc itp więc zamówiłem na allegro! kilku gości robi takie tabliczki więc nie było problemu

7

Odp: numery ramy i tab. znamionowa zniszczone :(

Nie obawiasz sie problemow:
- z policja w czasie kontroli (fura na pake, zabrany dowod i sezon moto spedzi w oczekiwaniu na ekspertyze rzeczoznawcy co do niewidzialnych numerów)
- w czasie przegladu okresowego na stacji diagnostycznej?

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

8

Odp: numery ramy i tab. znamionowa zniszczone :(

Z tym przeglądem to Cię poniosło :D ale kontrola może być nieprzyjemna. Nie wspominając już o jakiejś akcji typu dzwon...

9

Odp: numery ramy i tab. znamionowa zniszczone :(

e tam nie bój nic moto 125/50 bezterminowy czas przeglądu
a jak jakiś ,,krasz" będzie to sie coś na miejscu wykombinuje!
W końcu jak to mówią Polska dla Polaków!
jak coś będzie nie tak pewnie napisze:)