1

Temat: pompa

siemka mam kolejny problem na drodze do przeistoczenia mojego moto na supermoto a konkretnie pompa. kupiłem u ktm'a zacisk beringera 4 tłoczkowy w powerpartsie podawali ze ma dzialac  oryginalną pompą a w rzeczywisość wyszło tak że rowerowy hebel by lepiej hamowal. co z tym zrobić ? pompe z jakiego moto polecacie  ,w instrukcji zacisku pisze żeby załozyć pompe z cbr 900  co wy na to ?? może jakieś inne lepszep pomysły ?

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

2

Odp: pompa

hmm ja ci polecam pompe brembo od jakiegos ducata z jedna tarcza z przodu. ja kupiłem od monstera 600

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

3

Odp: pompa

jak chcesz podjedz do mnie, zobaczysz moja. mam brembowska z sm610

4

Odp: pompa

A ja zdecydowanie polecam pompe od supermociaka. Po wymianie  pompy od sporta na pompe od SMRa hamuje nieporownywalnie lepiej.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

5

Odp: pompa

Crazy_Russian napisał/a:

A ja zdecydowanie polecam pompe od supermociaka. Po wymianie  pompy od sporta na pompe od SMRa hamuje nieporownywalnie lepiej.

SMR'A huski czy ktm'a ?

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

6

Odp: pompa

SMR'a czyli lekkiego syfa z pojedynczą tarczą i dużym zaciskiem (marka nie istotna), a nie pompy od sporta z dwoma zaciskami i tarczami.

7

Odp: pompa

no to spróbuje z ta pompa od mendeza z huski i jutro sie postaram napisac co to dało

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

8

Odp: pompa

cross napisał/a:

SMR'A huski czy ktm'a ?


KTMa. Mialy ponoc lepsze pompy hamulcowe niz huski.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

9

Odp: pompa

Jacek od Husqi ostatnio mi pokazywal jak sie wylicza prawidlowy stosunek powierzchni pompy ham do zacisku. Proponuje go wciagnac w ten temat :D

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

10

Odp: pompa

i problemów ciag dalszy założyłem pompe od lc4 SM i mam wrażenie jakby hebel nie miał dozowalności albo hamuje fest lekko albo blokuje koło ;/ co z tym może byc ?

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest