1

Temat: Trening w weekend majowy w Lublinie

Jazda po Torze Lublin 1 maja

Zapraszamy na jazdę po TORZE LUBLIN 1 maja 2011I   TURA  w godzinach     9.00-14.00
II  TURA w godzinach    14.00-19.00
Jeśli jeździłeś w  I TURZE  masz 25% rabatu na jazdę w TURZE II
Za wjazd płacimy 60-100 zł ( w cenie porady dotyczące techniki i toru jazdy.....dla chętnych )
Wszystkich z poza Lublina prosimy KONIECZNIE o potwierdzenie obecności i ilości motocykli na adres : arturlis@onet.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

3 maja 2011r. w godzinach 15.00 - 19.00 zapraszamy na  jazdy komercyjne po Torze Lublin.Za wjazd płacimy 60-80 zł,w zależnośći od ilości motocykli ( w cenie porady dotyczące techniki i toru jazdy.....dla chętnych ) .Wszystkich z poza Lublina prosimy KONIECZNIE o potwierdzenie obecności i ilości motocykli na adres : arturlis@onet.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   Dla członków Moto-Sekcji rabat 50%

Dawajcie znać kto będzie:)

3 maja jest możliwość treningu ze mną, jeżeli zbierze się grupa będę mógł poprowadzić taki trening przekazując swoją wiedzę.
więcej pod tel. 601423363

KACZOR

2

Odp: Trening w weekend majowy w Lublinie

szkoda że dopiero teraz wychodzisz z taką propozycją. ja niestety zgłosiłem się na ochotnika do pracy we wtorek 3-go :(

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

3

Odp: Trening w weekend majowy w Lublinie

Kurcze, ale okazja mnie ominęła, za późno zarejestrowałem się na forum;/ Mam nadzieję że będzie jeszcze okazja, chętnie podpatrzyłbym Kaczora w akcji, myślę że można od niego bardzo dużo się nauczyć.

4

Odp: Trening w weekend majowy w Lublinie

Kaczor planujesz może podobne treningowe incjatywy w maju na torze?

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021