1

Temat: Remont przedniego zawieszenia-gdzie?

Jak w temacie. Po łikendowych Gdańskich bojach( oj ile tam było schodów:)) zaczeła pocic mi się laga, nie pocic rzygac olejem przy każdym większym dobiciu. i tu pytanie z braku czasu muszę zlecic tę robotę. Interesuje mnie okolica Miedzy Łodzią a Warszawą. gdzie dobrze i tanio?

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

2 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-04-26 10:11:11)

Odp: Remont przedniego zawieszenia-gdzie?

Bartek, przed wyjazdem zmieniałem uszczelniacze na lagach ;) Moje już przestały rzygać... To tylko wydaje się tak czasochłonne  :)
Zresztą cały serwis zrobiłem w noc przed wyjazdem  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

3

Odp: Remont przedniego zawieszenia-gdzie?

Zacznij od oczyszcenia uszczelniacza. Często pomaga.
Wsuwasz kawałek kliszy od aparatu (musi byc klisza, nie moze to byc karda SD ;) ) i przesuwasz pod uszczelniaczem dookoła usywając ewentualny piasek, który mogł wpaść pomiedzy uszczelniacz a lagę i powodować cieknięcie.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

4

Odp: Remont przedniego zawieszenia-gdzie?

...a jak nie to moge Ci podać nr do Chawa z forum, ze Skierniewic . Wiem , że lagi też robi , tylko nie wiem jak będzie patrzył na te z bwm i czy czas znajdzie bo u niego z tym cieżko .

motoslide.com

5 Ostatnio edytowany przez Bondek (2011-04-26 15:47:54)

Odp: Remont przedniego zawieszenia-gdzie?

fu.......k dzwoniłem dzisiaj do hondy witolin bo też mam ten problem zaśpiewali mi 460 zł za wymianę uszczelniaczy (oczywiście z materiałami). do najniższych ta kwota nie należy.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

6 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-04-26 15:55:49)

Odp: Remont przedniego zawieszenia-gdzie?

Jeśli naprawdę macie z tym taki problem... to zapraszam do mnie  :D Uszczelniacze do zawiasu Showa w Larsonie to koszt 70 zeta... kurzowe i olejowe :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

7

Odp: Remont przedniego zawieszenia-gdzie?

Seba. Wizyta u Ciebie owszem ale tylko w celach spożywczych. Nadrobic straty z Sulejowa;). Zdjąłem kurzowy wyczyściłem kliszą uszczelniacz i póki co tak nie rzyga. Ale przypuszczam, że wymina kompleciku mi sie szykuje. Najgorsze w tym to , że rozmiar z uszczelniacza kurzowego mogę odczytac bez problemu tak z olejowego już dobiero po demontażu. O oryginałacj nie myślę , bo jak spojżałem w katalogu to zaniemówiłem:((

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

8

Odp: Remont przedniego zawieszenia-gdzie?

Wiem, wiem o cenach z twego katalogu... już coś słyszałem  ;)
Jeśli tylko będziesz chciał coś zrobić, lub podjechać wyłącznie towarzysko...  zapraszam  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

9

Odp: Remont przedniego zawieszenia-gdzie?

jak kupiłeś taki motocykl to teraz Będziesz Miał Wydatki :D

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"