1

Temat: Buty

Słyszałem ze nie ma głupich pytań wiec się zapytam. Kupiłem sobie buty oxstary combat ale nie mogę ich zapiąć na ten najwyższy zatrzask. Mam jakby za szeroką łydkę a nie jestem jakimś koksem. Wiecie gdzie mozna kupic taki zatrzask tylko dłuzszy?

Husqy SMR-R 450

2

Odp: Buty

A regulacja nie wystarcza? Pasek powinien wysuwać się na takich ząbkach.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: Buty

No i własnie nie starcza tej regulacji. Musiało by byc o 1/3 dłuzsze przynajmniej

Husqy SMR-R 450

4

Odp: Buty

Ma ktoś pomysł co z tym zrobic?

Husqy SMR-R 450

5

Odp: Buty

kusloncu napisał/a:

Ma ktoś pomysł co z tym zrobic?

miałem podobnie w tech8 -> wydłubałem wszystkie paski z buta -> porównałem i okaząło sie ze te blizej kostki były dłuższe no to zamieniłem mijscami.

to pisałem ja: Reklamacje Reklamacji.
płomień tańczący na kurhanach wrogów.

6

Odp: Buty

A jak wszystkie są rowne ? :D

Husqy SMR-R 450

7

Odp: Buty

To znaczy , że coś jest nie tak , jesli sa to swieżo kupione buty , ja bym sie nie je*ał , tylko zapytał sie sprzedawcy WHAT THE FUCK ?

motoslide.com

8

Odp: Buty

mozliwe ze w sklepie podmienili. Najlepiej sprawdzic w innym sklepie te same buty.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

9

Odp: Buty

Kumpel kupił identyczne i tez paski sa za krotkie. A ja te buty kupiłem z rok temu wiec raczej sie nie wykłóce o te paski. Cały czas jezdziłem bez tego gornego i chyba dalej bede tak jezdził bo szukałem i nie ma w necie do kupienia.

Husqy SMR-R 450

10

Odp: Buty

podciagnij nogawki ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest