1

Temat: Pytanie odnośnie kawasaki D tracker 125 tuning

Elo. Mam takie pytanie czy jak dołożę do mojego kawasaki  to jest supermoto 2 tłumniki to coś da czy jak się pozmienia filtry gaźniki czy to doda mu mocy bo on ma tylko 7,5 km to jest 4 suw.I jak te tłumniki nie dadzą mocy i  gazniki to co trzeba pozmieniać żeby była moc doradźcie dodam że się do niego leje bęzyne, bez mieszanki. Z góry THX  :)  :)  :)  ;)

2

Odp: Pytanie odnośnie kawasaki D tracker 125 tuning

naucz się pisać po polsku...

3

Odp: Pytanie odnośnie kawasaki D tracker 125 tuning

dawid062 napisał/a:

co trzeba pozmieniać żeby była moc doradźcie

Moto...

Tuning 125 4t nie ma większego sensu bo żeby uzyskać jakieś efekty trzeba władować kupę gotówki. Lepiej kupić jakieś 125 2t typu Huska SMS czy Aprilia MX.

4 Ostatnio edytowany przez cross (2011-04-25 15:48:57)

Odp: Pytanie odnośnie kawasaki D tracker 125 tuning

turbo z ikarusa  powinno pomóc a jak nie to dopierdol nitro z syfonu do wody mineralnej i wszystkie laski pod gimnazjum twoje :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

5

Odp: Pytanie odnośnie kawasaki D tracker 125 tuning

Sądzę, że większość użytkowników tego forum wie, że do 4-sówów nie leje się oleju do wachy ;)

Tak jak wyżej. Tuning 125 4t nie ma sensu. Jeżeli naprawdę chcesz, rzeźbić w nim i masz na to kasę to wsadź jakiś silnik 125 2t ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

6

Odp: Pytanie odnośnie kawasaki D tracker 125 tuning

Czyli kolego.. nie opłaca się raczej krzesać mocy z Twojej 125tki, proponuje poszukać fabrycznie mocniejszego sprzętu.

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

7

Odp: Pytanie odnośnie kawasaki D tracker 125 tuning

cross napisał/a:

turbo z ikarusa  powinno pomóc a jak nie to dopierdol nitro z syfonu do wody mineralnej i wszystkie laski pod gimnazjum twoje :D

Kocham twoje sarkastyczne odpowiedzi:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8

Odp: Pytanie odnośnie kawasaki D tracker 125 tuning

co trzeba pozmieniać żeby była moc
hahahaha to mnie rozjebalo  :lol:  rocket fuel mu daj :D  nie no zartuje odpusc sobie poczekaj troche i kupisz cos mocniejszego  :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

9 Ostatnio edytowany przez Kwiatek89 (2011-04-25 23:54:42)

Odp: Pytanie odnośnie kawasaki D tracker 125 tuning

Czekaj, czekaj... jak to szło?

a już wiem!


KAWASAKI JEBNIJ W KRZAKI :D



a tak poza tym - zamiast inwestować w tjunink to zainwestuj w korki z polaka. Będzie się nam lepiej czytać :)

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych