1

Temat: Strój na miasto?

Siemanko,

A wiec mam spory dylemat potrzebuje strój na sporta na miasto, a nie bede latal zalatwiac spraw na miescie, czy do pracy w pelnym kombi... wiec akcja jest tego typu kupie dobre rekawiczki i buty, ale nie mam pojecia jak rozwiazac problem z kurtka? potrzebuje cos wygodnego ( fajnie jakby tez fajnie wygladalo :) ) typowa kurtka na sporta nie ma sensu, bo jestem wysoki i szczuply, wiec jak jest dobrze dopasowana to jest krutka i bez spodni nie spewnia zadania... takze raczej powinna byc to jakas dluzsza kurtka, zaczalem nawet rozwazac tekstylna? Jesli chodzi o cene to w sumie nie chce wywalac 2-2,5k na kurtke, bo do jakiegos pozadnego latania zainwestuje w jednoczesciowy kombinezon.

P.S linki do jakis fajnych kurtek milo widziane :)

2

Odp: Strój na miasto?

Kombi dwu częściowe i nic ciekawszego raczej nie znajdziesz. Kombi tekstylne nie zapewni tyle ochrony jak skórzane. Na postoju bez problemu zdejmiesz kurteczkę skórzaną więc... ???

3

Odp: Strój na miasto?

no tak, ale chodzic na spotkania biznesowe w skorzanych spodniach to troche slaba opcja :/

4

Odp: Strój na miasto?

jeansy motocyklowe + kurtka skórzana?

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

5

Odp: Strój na miasto?

Kupilem sobie skore z kangoora /sorry/ suomy bialo srebrna i do tego buty rodem ze sporta- tez suomy chyba extreme sie nazywa ta seria ale sprawdze jeszcze. Do tego spodnie thora crossowe, ale szersze i z materialu a'la jeans. Rewela! 
I dorwalem jeszcze moto butki od pumy ktore sa krotkie i wygladaja mega cywilnie ( als sa strasznie twarde i nie mile do dluzszych spacerow)

Generalnie taki zestaw pozwala mi na siedzenie w pracy bez wiekszego zwracania uwagi na siebie, po zdjeciu kurtki.

Ps. Zadbaj o wygodne buty.

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

6

Odp: Strój na miasto?

[url]http://4bikes.pl/buty-puma-testastretta-p-5939.html[/url]  + kurtka skorzana + jeansy na moto z wypinanymi ochraniaczami

i can do this .. here, hold my beer

7

Odp: Strój na miasto?

pojechalem dzis i kupilem 2 czesciowego berik'a :) jestem zadowlony, tylko musi sie ulozyc na mnie bo jak narazie to jest niezbyt wgodny :P