1

Temat: Jak w przywitaniu!

Witam,
wiem ze odgrzewam stare tematy, ale czytalem wiele postow i opini a teraz mam maly metlik w glowie :(
Moze zaczne od tego ze mam 175cm wzrostu i jakies 80 kg wagi, doswiadczenie na moto jakies tez mam  :) , myslalem o KTM LC4 625 lub 640(tylko nie wiem wlasnie ktory?),DRZ lub HUSKA TE- slabosc do wlochow.
Moto ma sluzyc jako transport do pracy jakies 50 km w jedna strone, ale przede wszystkim do fanu i czasem w teren w jakies blotko, wiec zakup najchetniej z dwoma zestawami kol. Oczywiscie servis miare rozsadny. Na sprzecik moge przeznaczyc jakies 11-13 tys , bo cos na ciuchy musi zostac i paliwko hehehe. Prosze o porade.
Z gory dzieki

P.S
wiem ze to nie ten dzial a sorrki, otwieram z kolega Outlet z akcesoriami motocyklowymi w Nadarzynie k/Warszawy, koncowki seri, modele z poprzednich lat oczywiscie w dobrych cenach. Marki to:PUMA, AGV, IXON, AKRAPIVIC, ALPINESTAR,UTIKA, ADRENALINA, SHARK,SHOEI i wiele innych, sadze ze cos kazdy tam dla siebie znajdzie, wiec zapraszam. Otwarcie prawdopodobnie w ten weekend ale to jeszcze potwierdze,  :D

Pozdr.

Faust
GSX-F750->GSX-R600->DUCATI749

2

Odp: Jak w przywitaniu!

Dzieki koledzy za rade :(

Faust
GSX-F750->GSX-R600->DUCATI749

3

Odp: Jak w przywitaniu!

witam:)wyslalem cos na PW

4

Odp: Jak w przywitaniu!

polecam DR-Z w wersji E lub Y. fajny sprzęt do zabawy, mało wymagający jeśli chodzi o serwis. nie jest to typowy wyczyn ale na miasto w zupełności wystarczający. dużą słabością niestety jest zawieszenie. ja swoją sprzedałem i do tej pory żałuję.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

5

Odp: Jak w przywitaniu!

[url]http://www.scigacz.pl/Inter,Motors,Outlet,otwarcie,juz,w,sobote,15163.html[/url]

To o twoim Outletlecie ?

CRF 450 - SPRZEDAM

6

Odp: Jak w przywitaniu!

Czyli ten wasz OUTLET to ciuchy z Intermotors??

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

7

Odp: Jak w przywitaniu!

miałem jechać na bajzel ale wpadnę do was

i can do this .. here, hold my beer

8

Odp: Jak w przywitaniu!

Si tak z interu mamy ciuchy, ale wcale nie jest tak jak pisza, ale ja tam takimi p.... sie nie przejmuje  :D

Faust
GSX-F750->GSX-R600->DUCATI749

9

Odp: Jak w przywitaniu!

pomysł z dodatkowym "drogowskazem"  gdzieś w połowie  tej "płytowej" drogi konieczny (już myślałem ze to nie tu :) ) ceny spoko , obsługa b.miła (pozdrawiam) , mimo że nie wybrałem rękawiczek odczucia pozytywne :) ,czekam na "rozwiniecie skrzydeł" i na pewno pojawię się nie raz ....

i can do this .. here, hold my beer