16

Odp: Przyrzad do pomiaru kompresji DRZ

Brzozrider napisał/a:

a co ma odkręcona maneta do kompresji skoro zamiast świecy jest manometr??

Bo mierzymy maksymalną wartość ciśnienia, a ono zależy m.in. od stopnia otwarcia przepustnicy. Musimy do cylindra zasysać jak nawięcej mieszanki do sprężenia.

17

Odp: Przyrzad do pomiaru kompresji DRZ

Brzozrider napisał/a:

a co ma odkręcona maneta do kompresji skoro zamiast świecy jest manometr??


Widzisz gamoniu? Sluchaj sie madrzejszych :D :D :D

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

18

Odp: Przyrzad do pomiaru kompresji DRZ

Bo mierzymy maksymalną wartość ciśnienia, a ono zależy m.in. od stopnia otwarcia przepustnicy. Musimy do cylindra zasysać jak nawięcej mieszanki do sprężenia.

To mi wystarczy za odpowiedź, dzieki.

A ty Radziu waruj a potem leżeć i dysz głośno z łapami do góry. Możesz sie trochę potarzać na dywanie. Pozwalam. Ale szczał i srał będziesz na zewnątrz:) 

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

19

Odp: Przyrzad do pomiaru kompresji DRZ

radziu napisał/a:

Widzisz gamoniu? Sluchaj sie madrzejszych

Brzozrider napisał/a:

A ty Radziu waruj a potem leżeć i dysz głośno z łapami do góry. Możesz sie trochę potarzać na dywanie. Pozwalam. Ale szczał i srał będziesz na zewnątrz:)


Widać, że kochacie sie. Czyżbyście byli parą :) ?

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

20

Odp: Przyrzad do pomiaru kompresji DRZ

Crazy_Russian napisał/a:
radziu napisał/a:

Widzisz gamoniu? Sluchaj sie madrzejszych

Brzozrider napisał/a:

A ty Radziu waruj a potem leżeć i dysz głośno z łapami do góry. Możesz sie trochę potarzać na dywanie. Pozwalam. Ale szczał i srał będziesz na zewnątrz:)

Widać, że kochacie sie. Czyżbyście byli parą :) ?

HEHE ale teraz to przynajmniej zabawnie trochę jest na forum :D :D Fajne teksty czasami lecą.

Pozdro ;)

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

21

Odp: Przyrzad do pomiaru kompresji DRZ

oczywiście że sie kochamy, ale to zawsze ja jestem z tyłu...:P:P:P

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

22

Odp: Przyrzad do pomiaru kompresji DRZ

No w koncu sie w fabryce obrobilem z ta robota to moge cus odpisac heheh.
Widze Brzozer ze napaliles sie jak szczerbaty na fabryke sucharow zeby mi dopiec hehehehe :)
Crazy:
Para nie jestesmy, ale czesto parujemy swoje DRZty, a od neidawna moja DRZte i Brzozowego KTMa .
Generalnei z powodu ze czesto-gesto latalismy na 2 DRZtach to z tego co zeznawal Brzozrider kilka osob sugerowalo ansz zwiazek :):). Nie chcial powiedziec kto tak mowil lajdak jeden :):):)
Teraz z powodu pogody/remontu DRZ parujemy wujka Ballentinesa i wujka Walkera :) :) :)

Brzozer, gotuj wujka Ballentinesa na sobotnie parowanie z wujkiem Walkerem :)


A tak generalnie to prawie zawsze jak razem latalismy to na kazdych swiatlach plul sie : qwa, co tak pizdzisz, znow ci odma wyleciala ?? :):):):):)
To by bylo na tyle.
Wracaja do tematu juz mam na oku dzieki wam (dzieki!!) manometra :)

ps. a odma mi sie zepsula podczas supermotowania po trawiastym wale p.powodziowym jak sie z niego zwalilem kilka m w dol :):), i wtedy to ja bylem OD TYLU!!! :D

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

23

Odp: Przyrzad do pomiaru kompresji DRZ

możesz mnie trzymać za słowo. jesteśmy umówione na sobotę.

Apropos twojego piżdżenia to moze juz tak nie piździsz, za to sie gubisz jak dzieciak we mgle - patrz Pogoń za Lisem hehehehehehe

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

24

Odp: Przyrzad do pomiaru kompresji DRZ

Potwierdzam że z Radkiem to jak z pijanym dzieckiem. Jak w kolumnie brakuje kogoś to wiadomo :-). Ale ma Drz-tkę 450 po "tjuningu" wieć można mu wybaczyć.