1

Temat: kurtka do 700zeta

Witajcie.

Jestem na etapie uzupełniania i kompletowania ciuchów na supermoto i przyznam, że brakuje mi u nas zestawienia tego co warto kupić, a o czym lepiej zapomnieć.

Może pomyślimy nad obfotografowaniem ochraniaczy i ciuchów które mamy i spróbujemy opisać wszystko w kilku krótkich zdaniach- ilość samych buzerow i ochraniaczy a także rozrzut cenowy jest oszałamiający.
zbroje od 150 do 1500, kneepady od 60 do 400, kurtki od 300 do nieskonczonosci.

moze wspolnymi silami posegregujemy to wszystko jakos i ladnie ułożymy.

Ja sam zastanawiam się właśnie nad kupnem kurtki do codziennego jeźdżenia na miasto w przedziale do 700 zeta- zwrocilem uwage na tekstylna serie alpinestara ktora chodzi na allegro okolo 600 zeta, a takze na oferte helda i arlen nessa.

moze cos mi podrzucicie z wlasnego doświadczenia?

pozdrawiam

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

2

Odp: kurtka do 700zeta

Powiem Ci tak, na rynku masz taką ilość ciuchów ze trudno powiedzieć to jest the best... najlepiej pojedz do jednego, drugiego itd salonu, posłuchaj co powiedzą Ci sprzedawcy na temat danej marki, po przymierzaj zobacz ile masz $$ i zakup coś.
Pamiętaj że jeden będzie chwalił produkt X a drugi Z bo np. jest dla niego bardziej wygodny.

lokalny diler opium*

opium*- bo motocykl jest jak narkotyk

3

Odp: kurtka do 700zeta

tutaj masz przeceny 50% kupujesz za pobraniem i masz kurtke po 2 dniach w domu, polecam kupowałem 2 razy i pełne zadowolenie.

[url]http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Categories/%22Hot%20Deals%22/motorradjacken/Men[/url]

za 100 euro masz porządne kurtki

4

Odp: kurtka do 700zeta

Ja mam kurtkę tekstylną Uvex X-ride w kolorze czarno - piaskowym rozmiar L. Używana pół sezonu - niezniszczona za 350,- PLN. Jak byś był zainteresowany pisz na prv - prześle zdjęcia
Pozdro

5

Odp: kurtka do 700zeta

dzieki.
kupie sobie normalnie, nowa.

bardziej chodzilo mi o pobudzenie was do podzielenia sie doswiadczeniami i opisami sprzetu ciuchowego.

ale dziekuje.
pozdrawiam

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

6

Odp: kurtka do 700zeta

Siemka;) nie bede zakladal nowego tematu tylko spytam tutaj;) co myslicie na temat tej kurtki na sm [url]http://allegro.pl/rc1-alpinestars-58-kurtka-garb-skorzana-rc-1-xxl-i1513436514.html[/url] ?;) czy moze polecanie cos innego w tej cenie?;)

TomTom przewodnik ;D