1

Temat: Grzane manetki

Nie śmiać się!!!!!!!!!!!!
Kupiłem coś takiego. http://www.windingroads.co.uk/catalog/product_info.php?cPath=50&products_id=138
Jak na razie stwierdziłem że grzeją, nie wiem jak na dłuższą metę ale koledzy z innego forum twierdza że używają ich od ok. 5 lat i są OK.
Wielką zaletą jest to ze przykleja się je do kierownicy a potem instaluje gumy jakie się chce, żadnych grubych " drewnianych" uchwytów. Ja pozostawiłem oryginalne KTMowskie. Poza tym prawie ich nie widać (oprócz małego przełącznika obok wyświetlacza).
Podgrzewacze zamówiłem z w/w linka i po 4 dniach miałem je w domu.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

2

Odp: Grzane manetki

Mialem. Zajebista sprawa. Gosc co ode mnie kupowal popoprzednie moto odbieral je jak bylo +4 stopnie. Jako ze mu pokazywalem droge powrotna i obiecalem odprowadzic do glownej drogi za nic nie chcial ich wlaczyc , mowil ze ma cieple rekawiczki. WLaczylem na sile :). Po dojezdzie do glownej drogi nie mogl uwierzyc ze to az tak fajne. Swoja droga b.dobry zakup. NIe bedziesz zalowal. No i zawsze bedziesz mial hot-gripy :)

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

3

Odp: Grzane manetki

Fajowe, a z tej stronki zamawiales?

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

4

Odp: Grzane manetki

Tak, próbowałem najpierw ze strony producenta ale amerykanie mieli jakiś problem ( może kibicowali Obamie?). Ze strony angielskiego importera żadnych kłopotów. Płatność kartą kredytową, dostawa w 4 dni robocze pocztą. Montaż, jak masz wszystkie potrzebne rzeczy i narzędzia "minuta osiem". Słyszałem że montują je do różnistych sprzetów, między innymi KTM EXC i tym podobne sprzęty wielosezonowe. Na innym forum widziałem nawet fotki jak je podłączali do wyczynowych sprzętów.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"