1

Temat: YZ 450F 2008r -czy da radę wsadzić rozrusznik ???!!!

Dzisiaj  dostałem wyniki Rezonansu Magnetycznego  -Kolano Prawe  i du..pa  -wiązadło ACL - BYŁO   :( ,
a drugiego sezonu nie zamierzam siedzieć na dupie ( 2010  rekonstrukcja  ACL  lewego i 6 mcy w du..... )
I dlatego moja myśl   czy jest możliwość  przeróbki  mojej  kruszynki  :D  na rozruch (nie musi ładować ) .Kopałem w garażu w ortezie i jest nie za ciekawie .

2

Odp: YZ 450F 2008r -czy da radę wsadzić rozrusznik ???!!!

zagadaj do chohoła on probował ..i zabawa nie warta wogole podejmowania tematu bo mozna zmienic wał ale wtedy kartery nie pasuja  itd itd itd ... jedyne rozwiazanie t osilnik od wr'ki

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

3

Odp: YZ 450F 2008r -czy da radę wsadzić rozrusznik ???!!!

kurcze  a może  jakieś pozytywne info dzisiaj  ;)

4

Odp: YZ 450F 2008r -czy da radę wsadzić rozrusznik ???!!!

cross napisał/a:

jedyne rozwiazanie t osilnik od wr'ki

Zakładając że silnik od YZ odsprzeda to zapewne tańsze rozwiązanie i mniej roboty.

5

Odp: YZ 450F 2008r -czy da radę wsadzić rozrusznik ???!!!

Możesz też zrobić/kupić rolki do rozruchu motocykli wyścigowych, lub (wiem ze zabrzmi to idiotycznie) nauczyć się kopać lewą nogą stojąc obok motocykla.


joł

6

Odp: YZ 450F 2008r -czy da radę wsadzić rozrusznik ???!!!

Mozna tez kupic Jawke 50 albo Ogara 50 bo kopajka z lewej :P A co do konwersji to widzialem kiedys na ThumperTalku byl taki temat ale nie wiem jak sie rozwinol.
Pozdro

Włoska zapierdalajka TE + SM 4,5 '07 :D
Any time, any where... Husqvarna

7

Odp: YZ 450F 2008r -czy da radę wsadzić rozrusznik ???!!!

Na stojaku w depo to sobie dam radę ale w czasie wyścigu  stawać obok moto i kopać lewą to nie zaryzykuje ;)  zaraz ktoś mi zrobi z tyłka garaż  .
A co do Ogara 50  to miałem miałem  , tylko wtedy połowy z was na świecie nie było i nie było SM  w Polsce   ( a z lewej kostki to skóra złaziła przy odpalaniu  )

8

Odp: YZ 450F 2008r -czy da radę wsadzić rozrusznik ???!!!

raf-24 napisał/a:

Na stojaku w depo to sobie dam radę ale w czasie wyścigu  stawać obok moto i kopać lewą to nie zaryzykuje ;)

Jesli mowisz o starcie, to mysle ze temat na spokojnie do dogadania, ze masz jakistam klopot i nie moesz zgasic silnika. Kiedys mialem problem z zaworami i wystarczylo wspomniec, ze nie gasze bo jak zgasze to tylko na pych pali i to po 300 metrach.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

9

Odp: YZ 450F 2008r -czy da radę wsadzić rozrusznik ???!!!

A może   coś takiego
[url]http://rekluse.com/exp.shtml[/url]

po glebie nie zgaśnie   .
Ktoś jeździł na tym ??

10

Odp: YZ 450F 2008r -czy da radę wsadzić rozrusznik ???!!!

Tutaj było wałkowane:
[url]http://forum.supermoto.pl/topic16413-spotowe-sprzeglo-ktm-525.html[/url]

Choć IMO jak go zaleje to i tak zgaśnie.

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

11

Odp: YZ 450F 2008r -czy da radę wsadzić rozrusznik ???!!!

Chyba będę miał takie rekluse do rmz450 k5-k6;] jakby ktoś chciał;D

Rm-Z 450 MEOW MOTORSPORT PROJECT:
Powered by: Yosh St-R cams, STM slipper, Devil Sprinter, Braking M/C, MM 4-pot, Twenty Suspension, No-Moto MX Graphics
und gejowski lawendowy lakier :P