1

Temat: Nowy sezon i przygotowania...

Więc możemy w tym temacie pisać co myślimy o przyszłym sezonie...
Myślę ze bedzie bardzo ciekawy, podobno niektorzy cwiczyli do sezonu z najlepszymi za granica w cieplutkich krajach...
Mysle ze tegoroczne rozgrywki beda baaaardzo zacięte i poziom jeszcze bardziej sie podniesie..I BARDZO DOBRZE
Macie cos przygotowane? Startujecie na nowych motoyklach?Jakieś nowe teamy?(o tym też sie mowi) itd itp
(moze by cos popisac tu bo forum umiera...)

KACZOR

2

Odp: Nowy sezon i przygotowania...

kaczor napisał/a:

Macie cos przygotowane? Startujecie na nowych motoyklach?Jakieś nowe teamy?(o tym też sie mowi) itd itp(moze by cos popisac tu bo forum umiera...)


Witam,
Kaczor, a moze zacznij od siebie :)

Ja po paru probach zaliczenia jak najmniejszej ilosci dubli na szosowym KTMie Duku w 2004 i 2005, nabylem znana z polskiej sceny supermoto Huske TC450 i zamierzam "costam" pograc w tym roku, ale raczej w pucharze PZM niz MMP.
Na razie jestem na etapie poszukiwania przyczepki oraz lewego zacisku od jakiejs wloszczyzny (Brembo)

A co do frekwencji to lepiej, zeby byla, poniewaz zgodnie z regulaminem na 2007r (dostepnym na stronie www.pzm.pl), jezeli w I rundzie w kazdej z klas S1 i S2 nie bedzie minimum po 12 zawodnikow, to polacza obie klasy w jedna OPEN

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

3

Odp: Nowy sezon i przygotowania...

hej

Sorry to była tylko bróba!!!

Witam, w tamtym roku latałem YAMAHĄ YZ 400 z nr 101, na ten sezon kupiłem KTM SX450 i będe startował w klasie Puchar PZM, sponsoruje mnie firma moto-akcesoria także będzie ok.

A tak przy okazji, poszukuje sprzęgła antihopping to KTM SX 450, Kaczor na jakim ty latasz???

101

4

Odp: Nowy sezon i przygotowania...

a co do mnie to w tym sezonie będę startował nie wcałym cyklu zawodów... no cóż-nauka:( ale za to chcę wystartowac na kilku zawodach zagranicą, zarówno na wschodzie jak i zachodzie...Mam nadzieję że zbierze się kilka osób i te wypady zorganizujemy wspólnie i razem będziemy podbijać(no może lepiej napisać-uczyć się?)Europę... a co do motocykla to będzie to honda w dalszym ciągu...

a co do tych 12 zawodników... wg. mnie...możemy liczyć na połaczenie klas

Crazy_Russian napisał/a:
kaczor napisał/a:

Macie cos przygotowane? Startujecie na nowych motoyklach?Jakieś nowe teamy?(o tym też sie mowi) itd itp(moze by cos popisac tu bo forum umiera...)

A co do frekwencji to lepiej, zeby byla, poniewaz zgodnie z regulaminem na 2007r (dostepnym na stronie www.pzm.pl), jezeli w I rundzie w kazdej z klas S1 i S2 nie bedzie minimum po 12 zawodnikow, to polacza obie klasy w jedna OPEN

Możesz podać jakiś pkt z regulaminu(nr) bo nie mogę znaleźć... to by było głupie, bo co z osobami co startuj w 2 klasach?

KACZOR

5

Odp: Nowy sezon i przygotowania...

kaczor napisał/a:

Możesz podać jakiś pkt z regulaminu(nr) bo nie mogę znaleźć... to by było głupie, bo co z osobami co startuj w 2 klasach?


Punkt 1.Rozgrywki

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30