1

Temat: Podwyższenie kierownicy

Tak mnie teraz naszlo pytanie czy to juz jest podwyższona kierownica czy nie ?
Czy ktoś jest wstanie po tych zdjeciach powiedzieć czy da sie coś wyższego jeszcze założyć i jak sie jeździ z wysoką kierownicą .
http://img690.imageshack.us/img690/7418/zdjcie0159r.jpg
http://img44.imageshack.us/img44/4849/zdjcie0156y.jpg
http://img413.imageshack.us/img413/1217/zdjcie0158dj.jpg

motoslide.com

2

Odp: Podwyższenie kierownicy

piękna ta twoja DRa. Daj znać jak będziesz sprzedawał (za ile ją kupiłeś??). Podoba mi się bardzo.
Jeśli chodzi o kierownicę to musisz zrobić zdjęcie uchwytów kierownicy z bliska i z boku trochę. tak to marnie widać, ale wydaje mi się że już jest coś podwyższone...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

3

Odp: Podwyższenie kierownicy

Mi też sie podoba twoja dr taka jest pieszczocha  :D  Masz już podwyższoną z tego co widać. Ja u siebie też mam. Założyłem u siebie bo lubię czasem pojechać na stojaka  :)  dla mnie wygodniej gdzyż jestem wysoki a czy lepiej czy gorzej sie prowadzi to już chyba kwestia przyzwyczajenia  :)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

4 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-11-14 19:16:41)

Odp: Podwyższenie kierownicy

Dobra chłopaki , zdjecie to zdjecie . Tak wyglądała na poczatku sezonu . Teraz jej sie pogorszyło , ale idzie zima wiec bedziemy sie pieścić w długie zimowe wieczory.
Co do tej kiery to własnie musze zrobic dokładniejsze zdjecia bo te to sa takie z archiwum .Wydaje mi sie jednak , ze jest juz podwyższenie , ale mi jest mało bo na stoojaka nie jedzie mi sie za wygodnie , no a mam te 190cm .

Brzoza co do ceny to dałem za nią nie całe 7koła , ale jeszcze nastepny sezon zostajemy razem , bo poprostu nie mam , zeby dołożyć i kupić coś lepszego  , zreszta dogadujemy sie coraz lepiej  ;)

motoslide.com

5

Odp: Podwyższenie kierownicy

a tak na nią ciągle narzekasz...
musisz przyjechać do wawy i dać się bryknąć :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

6

Odp: Podwyższenie kierownicy

HAHa przestan, nie zrobi na tobie żadnego wrażenia 160 kg i około 45 koni w porównaniu do twojej wymodzonej wersji E.
Cos w przyszył sezonie bedzie sie robić  :D Wawa, Łódz , dzisaij spotkałem kolegów z supermoto .pl na exc520 i drz 400sm  z Łodzi wiec wszelkie spekulacje na temat  , ze jestem tylko napisanym programem który nabija posty na forum można uciąć  :lol:  :D

motoslide.com

7

Odp: Podwyższenie kierownicy

wg mnie coś jest w tym twoim nabijaniu postów... Skoro nie jesteś programem, to masz taki program. Jestem na SM.pl od wrzesnia 2007. Udzielam się często, po kilka postów dziennie walę... i co ??

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

8

Odp: Podwyższenie kierownicy

Ćwicz Ćwicz i jeszcze raz Ćwicz  :lol:
Szóstego grudnia miną moje dwa lata na forum , na początku było nie smiało z planami na jakies 125 , którego i tak nie było , pozniej było rozpieprzone kolano i tak do marca tego roku skromne +/- 600 postów , a pozniej gdy kupiłem Dr , był boom i tak leci, gada sie pieprzy bez sensu np. teraz  :lol: Miałem juz prawie 1700 postów , ale wczoraj czy przedwczoraj mi z 80 postów wcieło chyba grupa trzymajaca władze boi sie , że moge wchłonąć sm.pl  :D

motoslide.com

9

Odp: Podwyższenie kierownicy

My ,,Młodzi"  z Łodzi nie nabijamy postow:) a no i tez nie jestesmy zadnym programem :) Tylko latamy i gumujemy, i z kazda jazda nabywamy doswiadczenie w temacie:) pozdro all

Black RiDeR

10

Odp: Podwyższenie kierownicy

No to i ja musze zacząć gumowac , bo jak narazie to wyszło mi to tylko kilka razy  :/

motoslide.com

11

Odp: Podwyższenie kierownicy

cwiczyc, ciwczyc i jeszcze raz cwiczyc, byle w bezpiecznym miejscu:)

Black RiDeR

12

Odp: Podwyższenie kierownicy

Wracając do tematu kiere podwyższoną masz:) po przesiadce z mojej DR na Twoja nie wiedziałem jak się moto jeździ:P U Ciebie jest wyzej i jeszcze jest nieco przesunięta do przodu, wyżej podnieść się już za bardzo nie da ze względu na długość linek - po prostu ich braknie, a jak się będziesz gdzieś wybierał to daj znać też sie chętnie przejadę i rozruszam moja staruchę:P

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

13

Odp: Podwyższenie kierownicy

Rafał dzisiaj latalem ,ale krótko na luty oddam Ci moje Dr i pozniej latamy :P

motoslide.com