1

Temat: Co o tym sądzicie ?

znalazłem takiego wynalazka

myslicie ze mina ?

troche za tani chyba co ?

[url]http://moto.allegro.pl/husqvarna-sm-610-sm610-supermoto-ktm-640-620-lc4-i1365655604.html[/url]

nto

2

Odp: Co o tym sądzicie ?

Też się nad nią zastanawiałem kiedyś, bo już jakiś czas stoi na allegro.
Jedyną wątpliwą kwestią jest żywotność tych Husiek z tych lat, najlepiej jak się jakiś właściciel wypowie :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

3

Odp: Co o tym sądzicie ?

kolega miał z 95 na usd i nie narzekał, całkiem dziarsko mu to latało ;] a nad tą sam się zastanawiał przed świętami i miał dzwonić żeby po świętach jechać jak co ale nie wiem czy się zdecydował bo nie kontaktowałem się z nim ;] szkoda że ta niema usd ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

4

Odp: Co o tym sądzicie ?

Sam się zastanawiałem właśnie nad taką huśką a lc4 i doradzili mi lc4. Gadałem z jednym użytkownikiem takiej huski i mi odradził. Mówił, że przez pierwsze 2 miechy było ok, a potem waliło się wszystko na potęgę. Mówił, że słaby dostęp do części, brak zamienników i na wszystkie części sporo czasu czekał i kase grubą ładował. Nie wiem, może on taką tylko trafil, ale ja jednak wybrałem lc4  :)

5

Odp: Co o tym sądzicie ?

Ja miałem Huske 610 s z 1999 roku i byłem zadowolony, oczywiscie trzeba było o nia dbać, musiałem wymienić zawory ale nie był to nowy motocykl i to co sie z nia działo to byly normalne oznaki eksploatacji.
Częsci dostepne ( moze nie  tak jak do YAmahy ale są - MotoMleczek, Zych ).
Służyła mi przez 2 sezony i nawinąłem nią 20 tys km... Teraz jeździ w Zdzieszowicach i chyba obecny właścicel też jest zadowolony:-)

6

Odp: Co o tym sądzicie ?

Czyli generalnie nikt nic nie wie o tym sprzęcie, konkretnie o tym egzemplarzu który jest na sprzedaż,chodzi mi o stan

nto