1

Temat: Artykuł w "Świecie Motocykli"

Widzieliście artykuł w Świecie Motocykli 12/2010? Wygląda na artykuł sponsorowany. Z jednej strony dobrze że ktoś w ogóle pisze o SuperMoto, ale autor w ogóle pominął podium PP klasa Open  :(
Pączek załapał się na fotę w prasie ogólnopolskiej!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

2 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-31 08:33:39)

Odp: Artykuł w "Świecie Motocykli"

.

3

Odp: Artykuł w "Świecie Motocykli"

dokładnie jak dla mnie fajnie, że niby coś jest , ale jak się pisze to o wszystkich , a nie tylko remik i czapka.

Racing is life sentence

Jakubowski #33

4

Odp: Artykuł w "Świecie Motocykli"

No właśnie, napisali że Remik się nie dopchał na podium, a pominęli tych którzy się tam znaleźli.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: Artykuł w "Świecie Motocykli"

Czyli juz wiecie kto sponsorował artykuł :D

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

6

Odp: Artykuł w "Świecie Motocykli"

Chłopaki dbają o wizerunek to wysyłają informacje o swoim teamie do prasy. Dlatego właśnie Oni są a innych nie ma. Przecież chyba sami dobrze wiecie że gazety nie wysyłają reporterów na zawody sm więc jak ktoś im czegoś nie podeśle to sami z siebie tym bardziej nie napiszą.

7

Odp: Artykuł w "Świecie Motocykli"

bo to Polska a nie elegancja Francja...

8 Ostatnio edytowany przez Materka (2010-12-11 14:19:41)

Odp: Artykuł w "Świecie Motocykli"

Wypadałoby żeby się "pan redaktor" zainteresował trochę i uwzględnił innych zawodników.
Jutro wysyłam info do gazety że wygrałem zawody :) kto chce być drugi i trzeci?

9

Odp: Artykuł w "Świecie Motocykli"

ja chce byc zdyskfalifikowany za uzywanie nie okreslonych wspomagaczy :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

10

Odp: Artykuł w "Świecie Motocykli"

Szwinia ma rację że dobrze robią promując siebie a niekoniecznie innych (nikt chyba nie ma pretensji do Czapeczki i spółki) , ale gazeta powinna minimum dać z siebie i chociaż zapodać pełne wyniki skoro nie chce im się wysyłać nikogo na zawody.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11

Odp: Artykuł w "Świecie Motocykli"

Tez sie zdziwiwielm,ze tylko pierwsza trojka z kategorii jest wyszczegolniona, bez sensu, to taka jakby w przegladzie sportowym napisali wyniki meczow 3 pierwyszch druzyn z kazdej ligi... Dali dupy i tyle w tym artykule, jesli w ogole mozna go tak nazwac:)

Black RiDeR

12

Odp: Artykuł w "Świecie Motocykli"

ooo Dzieki za info, musze   w takim razie zakupić:)
Wesołych Świąt

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski