16

Odp: Witom Wos!!!

No siema!! Kolega widzę z mojego miasta :)

Kojarzę Cię, często widzę jak pomykasz na swoim kacie po rudzie. Z cech charakterystycznych to na pewno pamiętam masz nieoryginalny tylny błotnik. Jeśli się mylę to jest was dwóch.

W sezonie koniecznie trzeba się zgadać bo ekipa się wykruszyła i sam zostałem, a samemu nudy :/

Pozdro!

17

Odp: Witom Wos!!!

Nie,to nie ja :P  ale wiem o kogo Ci chodzi. Ja go też często widuje u nas ale jeszcze z nim nie gadałem. Ja swojego konia kupiłem niedawno i napewno będzie w tych okolicach NOWY. Co do jazdy to napewno się zgadamy no bo w ilości siła  :cool:
A tak BTW są u nas w okolicy w sezonie jakieś spotkania cykliczne czy tylko od czasu do czasu?
Pozdro  ;)

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

18

Odp: Witom Wos!!!

za sciganie byscie sie wzieli a nie na "sztuncenie" po wsiach :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

19

Odp: Witom Wos!!!

Stary, "sztuncenie" w moim wykonaniu wywołałoby salwy śmiechu u okolicznej gawiedzi, a co do scigania to w tym temacie jestem zielony jak świeża trawa na wiosne tekże pozostaje olny lans  :cool:    no wiesz ciemne brele, skóra z frendzlami i na otpustach panienki z miejscowego kółka różańcowego fundują ci wate cukrową i szczelają z pacpatronów  ;)  . Musisz się bardziej postarać żeby to przebić  :D

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P