1

Temat: Pierwsze SM

Witam
Jako że niedługo będe zdawał na prawko mam pytanie.Interesuje mnie Sm tak w okolicach 5-7 tysiecy ale widze ze niestety w tych cenach nie ma zadnego fajnego SM.Jakies propozycje? jedyna opcja to dr 350 lub wr 400 ale nie pierwszej świeżosci.

2

Odp: Pierwsze SM

A takie moje pytanie na jakich motorkach wcześniej jeździłeś .

A dlaczego wybór padł na wr ?

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

3

Odp: Pierwsze SM

skuter 150ccm i derbi senda 70ccm. Wr bo mozna znaleść w dość rozsądnej cenie ale strasznie mocne wiec nie bardzo.

4

Odp: Pierwsze SM

napewno jest mocne, ale nie żeby az tak strasznie ;d ja sie obawiałem 525 na początku ale teraz jest lajtowo w sumie,  nie trzeba odrazu na poczatek zapierdalac z manetka do oporu ;d ale w sumie przesiadka z derbi na wr400 to moze byc różnie

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

5

Odp: Pierwsze SM

raczej mam troche rozumu zeby wciskac manetke do konca ale wszyscy piszą ze mocne.Więc co polcacie?

6

Odp: Pierwsze SM

Mocne jak mocne, ale kupowanie wyżyłowanego wyczyna "drugiej świeżości" nie mając zapasu gotówki to średni pomysł.
Jakieś przerobione XT 600?

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

7

Odp: Pierwsze SM

to ja skorzystam z okazji hehe ;p mam kx 250 w wersji sm w tym przedziale cenowym ;p ( [url]http://forum.supermoto.pl/topic14526-pokaz-swoj-pojazd-p6.html[/url] na dole strony fotki są) zarejestrowany i opłacony a 60 kucyków robi robotę z tak lekką maszynką ;] wszystko w niej gra jak należy ;] tylko że to 2t i nie wszystkim odpowiada charakterystyka tych silniczków ;] mimo że tu ładne piękne wszystko to i tak polecałbym jakieś 4t ;p

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

8

Odp: Pierwsze SM

W tej kasie uda Ci sie kupić Suzuki dr 650 dużo lzejsze od xt 600 , a moze nawet uda Ci sie ttr 600 trafić .

motoslide.com

9

Odp: Pierwsze SM

a dr 350?

10

Odp: Pierwsze SM

tez ok

motoslide.com

11

Odp: Pierwsze SM

Ja proponuje Husqvarnę SM 510 RR, a najlepiej replikę Chyrera T. :cool:

12

Odp: Pierwsze SM

...o taak !!! Polecam  :lol:

SUPERMOTO 4Life

13

Odp: Pierwsze SM

Socho napisał/a:

Ja proponuje Husqvarnę SM 510 RR, a najlepiej replikę Chyrera T. :cool:

A Ty coś w końcu kupiłeś ?:P

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

14

Odp: Pierwsze SM

DR 350, XR 600 bądź przy mega dobrych wiatrach XR 400.

15

Odp: Pierwsze SM

husqi 510 nie kupi w tych pieniadzach

525 EXC