1

Temat: Regulacja delorto w KTM LC4 640 '03

Witam,

Właśnie zakupiłem i zamontowałem gaznik delorto do mojego KTM, niestety mam problemy z regulacją (motocykl dusi sie przy ruszaniu).
Czy ktos kiedys probowal ustawic taki gaznik w tym motocyklu i ma jakies doswiadczenia w tym temacie.
Z gory dziekuje za kazda pomoc.

Pozdrawiam

PeJot

sKills, faiTh & Madness :)

KTM 690 SMC

2

Odp: Regulacja delorto w KTM LC4 640 '03

Po pierwsze zobacz czy masz całe króćce i czy nie łapie "lewego" powietrza. Jak z gumami będzie ok, to zobacz jak masz ustawioną iglicę. Może jest zbyt dużo lub mało benzyny. Dla pewności możesz zobaczyć też jak wygląda świeca. Jak będzie czarna i osmolona znaczy, że jest zbyt bogato. A może po prostu gaźnik jest zasyfiały i coś przypchało dysze.

3

Odp: Regulacja delorto w KTM LC4 640 '03

generalnie dellorto robi dobre gaźniki, ale do samochodów i HD, pierwsze co zrobiem w swoim motocyklu, to było pozbycie się takiego gaźniora. stanowczo nie polecam go, postaraj się go sprzedać i kup keihina FCR .

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

4

Odp: Regulacja delorto w KTM LC4 640 '03

Wiesz Pejot, moim sposobem na ten piekielnie himeryczny gaźnik było posidanie zestawu trzech dysz i wkrętaka w kieszeni. Dysze 175/180/185, możesz zamówić z Larssona.
Miałem kilka razy do roku takie problemy jak u Ciebie, odstawienie na regulacje do Brendlera czy Eryka nie dawało za wiele, tak samo jak kąpiel w ultradźwiękach. Jedynie zmudne próbowanie kolejnych ustawień iglica/dysza.
Tym bardziej bym to obstawial bo maszyna chodzi na jałowym, a dusi sie przy odkreceniu gazu.
Ale jeśli sie wcelujesz z ustawieniemi, to LC4 będzie zwijała asfalt jak szalona :)

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

5

Odp: Regulacja delorto w KTM LC4 640 '03

Ja mam podobny problem z duszeniem ale tylko jak jest dosc mocno gorący silnik. Wtedy przy dodawaniu gazu jest taki efekt jakby brakowało paliwa i z czasem nawet jazda staje sie niemozliwa. Poza tym na wolnych obrotach gaśnie.. pochodzi z 30 sekund i koniec.  W zimie tzreba bedzie zabrac sie za ten kapryśny gaźnik. P.S Jareks jaka dysza w koncu zaczela pasować u Ciebie? trafiłes z ustawieniami?

Beats Per Second

6

Odp: Regulacja delorto w KTM LC4 640 '03

Mam do sprzedania dellorciaka, który działa bez problemów :) Komplet z linką i rollgazem. Cena może być elastyczna...

7

Odp: Regulacja delorto w KTM LC4 640 '03

ja planuje włożyć ten gaźnik od 625 smc, Keihin FCR MX 41

aaaaaaaach ! ale urrrwał ! ale to było dobre ! :D

8

Odp: Regulacja delorto w KTM LC4 640 '03

Ja właśnie taki włożyłem, dlatego został mi dellorto