1

Temat: puk puk

Specjalnie dla tych ktorzy poczuli sie dotknieci faktem ze nie przywitałem sie w pierwszym poscie mowie Czesc i przepraszam za to faux pas.

Nie mam jeszcze motocykla SM dopiero szukam(tzn chce kupic) w chwili obecnej jezdze na motocyklu enduro firmy Husqvarna. Wczesniej jezdziłem na plastikach (sportach) ktore uwazam sa juz niepraktyczne w miescie ze wzgledu na duzy ruch. Chce kupic supermoto poniewaz mieszkam na obrzezach miasta i mam dosc wiecznych korków a taki motocyk nadaje sie idealnie do tego celu.

Coprawda moglbym kupic kola sm do huski ale wiadomo ze same kola supermoto nie czynią

Pozdrawiam Tomek

2

Odp: puk puk

siema  :D w czyms pomóc hahaha i teraz bedzie wilk syty i owca cała może jednak bedziesz zaglądał na forum  :D

motoslide.com

3

Odp: puk puk

ja sie zalogowałem na forum DRZ tylko dlatego że chciałem napinacz rozrządu kupić... też jestem świnia :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

4

Odp: puk puk

ja na forum dr przed zakupem , żeby dowiedziec sie czy sie sypia no i zostalem na suzukidr.pl hahah  :P

motoslide.com

5 Ostatnio edytowany przez Muro (2010-11-28 21:13:20)

Odp: puk puk

Barteksm napisał/a:

siema  :D w czyms pomóc hahaha i teraz bedzie wilk syty i owca cała może jednak bedziesz zaglądał na forum  :D

ale ja jestem wilk ok ?  hehe  ;) ewentualnie jak ofca to czarna  :D

6

Odp: puk puk

babciu , a czemu ty masz takie duze zęby?

motoslide.com

7

Odp: puk puk

Cześć.
Koła to na początek niezły ruch. Zobaczysz jak daje radę, przestroisz zawias i będzie OK. Jak przestanie wystarczać, to można kombinować dalej.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

8

Odp: puk puk

...a co to za Husqvarna?

motoslide.com

9

Odp: puk puk

Barteksm napisał/a:

...a co to za Husqvarna?

Barteksm napisał/a:

...a co to za Husqvarna?

wszystko w najlepszym porządku ;) ale ona zostaje do lasu

10

Odp: puk puk

Powitać ;)

11

Odp: puk puk

siemka ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology