1

Temat: lc4 640 szary silnik

Pomocy!Jest to ktm lc4 640 na poczatku byl to silnik niby 2002 czarny ale nie wytrzymaly pierscienie po malych przerobkach:/ i rozwalilo prawie caly silnik.Tlok, korbowod rozwalil cylinder, zawory ukrzywilo.Kupilem silnik szary z tego co mi wiadomo te silniki wyszly w 2004 roku.W 2003 wyszedl juz szary ale z czarna glowica.Na mojej glowicy pisze high flow jest to podobno wersja z wiekszymi otworami w glowicy.Co jest grane potrzebuje serwisowki do niego bardziej do elektryki.Druga rzecz to Gaznik mam mikuni na wersje jeszcze czarna silnika do 2003r. a tutaj przychodzi wersja z wyjsciem na kostke elektryczna,podobno oznaczona na schemacie jako (tps) (dolny punkt przepustnicy)i mam pytanie oferuje mi hanlarz mikuni wersja z kostka elektryczna ale jest to gaznik z supermoto 690(wieksze dysze) nie bedzie tutaj bledow z odczytem komputera i czy silnik bedzie chodzil dobrze???a co do elektryki mam cale wiazki kabli ale mam watpliwosci z kilkoma wtyczkami..i dlatego prosze o pomoc co do schematu.(podobno sa tam dwa moduly)ja mam jeden na tej nowej wiazce,regulator itd.Tyl jednym slowem mam rozpracowany mam problem z dwoma kablami na granicy dlugosci gaznika i przy kierownicy.Z gory dziki;)

2

Odp: lc4 640 szary silnik

http://www.carlsalter.com/motorcycle-manuals.asp
Tu masz manuale. Wg mnie KTM jest na tyle prostym sprzętem, że nie powinno się nic skrzaczyć.

3

Odp: lc4 640 szary silnik

dzieki za tego linka;)ale z tego co przegladam za malo informacji jest z tej  serwisowki.Jest to serwisowka podstawowa.Potrzebuje  bardziej rozbudowanej.
Z gory dzieki;)

4

Odp: lc4 640 szary silnik

Ona ma ponad 300 stron, więc obawiam się że bardziej dokładnej nie znajdziesz...

5

Odp: lc4 640 szary silnik

te link manuali co mi dales maja max 60 stron z roku 2003, ponad 300 prawie 400 mam taka ale to jest serwisowka 1998-2003 lc4 400-660...potrzebuje takiej bogatej z rocznika 2003 do gory;)

6

Odp: lc4 640 szary silnik

a dlaczego sie wzięło i rozjebało?? co było namodzone z tymi pierścieniami??

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE