1

Temat: Przygotowanie motocykla do supermoto

Cześć

Co powiecie (bardziej doświadczeni) żeby stworzyć jakiś artykuł/tutorial jak od podstaw przerobić motocykl crossowy na profesjonalne supermoto?

Wszędzie są tylko ogólniki. A jakby ktoś miał wolny czas, postarał się i napisał taki artykuł co i jak po kolei powinno się zrobić, przygotowując motocykl do ścigania. Może ktoś przygotowuje nowy motocykl na sezon 2009 i przy okazji chciałby sfotografować swoje prace i dać krótki opis. W artykule np. kontakt do sklepów/serwisów gdzie wykonano pewne prace, jacy producenci podzespołów, w co warto zainwestować, a co się nie opłaca, wymiary, rozmiary i wszystkie przydatne patenty i patenciki.

Mógłby powstać ciekawy artykuł, przydatny wszystkim zielonym z ambicjami do ścigania i wzbogaciłby zawartość portalu.

Pozdrawiam
Cezar

2

Odp: Przygotowanie motocykla do supermoto

Ja się zabieram do takiego artykułu, ale jakoś trudno idzie, bo dużo tego, opiszę co w swoim było mniej więcej robione, oczywiście sekrety będą:D ale dam namiary do tych co je znają i sprzedają, chciałem jeszcze dopisać co i jak bym chciał zrobić jeszcze.
Kręci mnie zrobienie kiedyś takiego na maksa zrobionego supermoto, środki są kosmiczne, więc jak ktoś chciałby sobie przygotować motocykl, zajmę się tym od początku do końca za free, by mieć tylko przyjemność z zrobienia takiego sprzętu.

KACZOR

3

Odp: Przygotowanie motocykla do supermoto

Popieram prośbę Cezara.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: Przygotowanie motocykla do supermoto

kaczor napisał/a:

Ja się zabieram do takiego artykułu, ale jakoś trudno idzie, bo dużo tego, opiszę co w swoim było mniej więcej robione, oczywiście sekrety będą:D ale dam namiary do tych co je znają i sprzedają, chciałem jeszcze dopisać co i jak bym chciał zrobić jeszcze.Kręci mnie zrobienie kiedyś takiego na maksa zrobionego supermoto, środki są kosmiczne, więc jak ktoś chciałby sobie przygotować motocykl, zajmę się tym od początku do końca za free, by mieć tylko przyjemność z zrobienia takiego sprzętu.


Byłoby super :) Bedziesz się ścigał w 2009r?

5

Odp: Przygotowanie motocykla do supermoto

Już piszę, myślę żę w poniedziałek wyśle do Crazzego. A w 2009 wracam do mx. Jak uda się ze sponsorem będę startował również w sm, ale to jeszcze nie jest pewne.

KACZOR

6

Odp: Przygotowanie motocykla do supermoto

Wysyłaj raczej do Kildowa, bo Crazy tyra u Chińczyków i wraca dopiero za tydzień. Może w związku z tym nie mieć możliwości ani czasu, żeby coś wrzucać na stronę.
pzdr

7

Odp: Przygotowanie motocykla do supermoto

szwinia napisał/a:

Wysyłaj raczej do Kildowa, ...


Dokladnie. Ja mam lacze zalezne od urodzaju ryzu i albo dziala srednio, albo ...dziala srednio.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30