1

Temat: Siema

Siema Wszystkim! Jestem Kuba, od 5 lat jeżdzę  DoktoRZyna Sm :) i dopiero teraz zaczynam probować driftingu :) Jestem z okolic Łodzi, więc jeśli ktoś z Was też lata po mieście to dajcie znać, można robić cykliczne spotkania... Pozdro all !

Post's attachments

Attachment icon DSC00021.JPG 144.46 kb, 79 downloads since 2010-11-05 

Black RiDeR

2

Odp: Siema

Siema

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

3

Odp: Siema

Siema. DRZecina posłuszna dziewczyna i dobra do nauki. :)

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

4

Odp: Siema

Bardzo dobry sprzęt, choć mocy już brakuje :) :D

Black RiDeR

5

Odp: Siema

Siemka Koti. Myslalem, ze focha strzeliles bo "na gumie" sie nie udzielasz. To juz mamy 3 SM maniakow. Bedzie ciekawie :)

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

6

Odp: Siema

Siema JERY, no jakoś na gumie nic sie nie udzielam, tutaj duzo ciekawiej :) A Ty sie przesiadles juz z R1 :> ? Moze jakies latanko jakby byla pogoda w przyszlym tyg? Pozdro!

Black RiDeR

7

Odp: Siema

Hehe. Jestem juz tutaj pare tygodni. Znajdz moj temat w tym dziale to bedziesz wiedzial :P Jak mi przejdzie bol dupy to mozemy gdzies smignac :)

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

8 Ostatnio edytowany przez KotiDRZ (2010-11-06 20:59:25)

Odp: Siema

mmm Kteemik :) wreszcie :)  Ja tez juz na forum troche jestem,ale dopiero ostatnio zaczalem intensywniej dzialac, nie mialem czasu zupelnie;/ Jak bedziesz w formie to sie odzywaj, ja siedze do srody na uczelni, a od srody do niedzieli jest w domu, wiec mozemy posmigac jak przejdzie Ci bol dupy, no i pogoda pozwoli:)

Black RiDeR

9

Odp: Siema

Siemanko, daleko od tej Lodzi mieszkasz bo ja jestem przed niesamowicie trudna dla mnie decyzja jakie SM kupic, i z tego co tu wyczytalem (wdg wiekszosci) to na poczatek nie ma lepszego niz DRZ.  Chetnie bym rzucil okiem jak to wyglada, gdybys przelatywal gdzies w okolicy. Jestem z górnej.

10

Odp: Siema

Jak tylko pogoda bedzie to w weekend moge podjechac to sobie zobaczysz wlasnym okiem. :)

Black RiDeR

11

Odp: Siema

zapraszam zapraszam :)