16

Odp: Klejenie

no pokaż

motoslide.com

17

Odp: Klejenie

z chęcią zobaczę

!!!! No Drink And Drive Just Smoke And Fly !!!!

18

Odp: Klejenie

shiet... zgubiłem gdzieś tą foto relację  :/  dlatego wrzucam jedynie paczkę fotek...
dodam tylko tyle że wzór na owiewkę został zrobiony z pospawanych resztek oryginalnej szyby od t'cata, a te boczne rogi porostu wyciąłem z kartonu  :D  , dorzucam tez fotki z reperacji przedniego błotnika tutaj od spodu podkleiłem znowu karton, zeszlifowałem trochę brzegi pękniętego błotnika i położyłem włókno szklane, a potem tylko wyciąłem odpowiedni kształt i szlifowanko, szpachla, szlifowanko, wykończeniówka, szlifowanko, podkład, szlifowanko, baza i lakier  :D

link do fotek
[url]http://www.speedyshare.com/files/25104901/owiewka_i_b_otnik.rar[/url]

Świeca jest w głowicy po to, żeby tłok po ciemku w zawory nie zajebał :P xD

19 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2010-11-09 21:56:26)

Odp: Klejenie

z klejeniem niema problemu, też mam spawarkę i kiedyś do swojego składałem z puzli, ubytki też się wypełnia i zamiast szpachli zalać plastikiem i szlifować, można pomalować każdą farbą, ja malowałem bazą i lakierem normalnie ale trzeba dodać uelastyczniacz, przed pomalować podkładem do plastików a potem normalnym, mój kx jest malowany (M monstera ręcznie malowane a nie naklejka ;]) co do robienia własnych to najlepiej używać epoksydów i tkaninki będzie lżejsze i wytrzymalsze kwestia dobrania żywicy elastycznej w miarę, siedzę w temacie już od lat i trzaskam profesjonalne rzeczy zawodnicze również ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

20

Odp: Klejenie

robocop napisał/a:

ale trzeba dodać uelastyczniacz, przed pomalować podkładem do plastików a potem normalnym

no to też prawda... bo mam na owiewce w niektórych miejscach lekkie pęknięcia ;/

Świeca jest w głowicy po to, żeby tłok po ciemku w zawory nie zajebał :P xD

21

Odp: Klejenie

dokładnie tak się dzieję a z tym to możesz wyginać śmiało i nic się nie stanie, uelastyczniacz daje też to że jak się ryskę małą zrobi to naciągnie się z powrotem bo jest ciągle miękki ale na tyle twardy że da się polerować go czyli głębsze ryski albo na lustro zrobić ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology