16

Odp: Zacieki!!

Barteksm napisał/a:
dukeSebo napisał/a:

sikanie moczem :|

Ja słyszałem , ze jest lepsze niz babka szerokolistna na rany.

I na żylaki.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2010-11-01 13:32:38)

Odp: Zacieki!!

gierwi napisał/a:
Barteksm napisał/a:
dukeSebo napisał/a:

sikanie moczem :|

Ja słyszałem , ze jest lepsze niz babka szerokolistna na rany.

I na żylaki.

ale jakie żylaki i czego??? ;p może hemoroidy ;p

wracając do tematu to tak jak pisałem wcześniej że te dekielki dobierałem lakier i malowałem. Dobież w lakierniczym bazę i do niej dodaj utwardzacz ten co idzie do bezbarwnego to będziesz miał wytrzymały kolorek i taki półmat jak oryginał bo jak pomalujesz samą bazą a na to bezbarwny to będzie się świecić jak psu jajca i będzie widać że modzone ;] także dobież bazę dolej utwardzacz (taki sam stosunek jak do lakieru 1:2) i maluj ;] będzie wyglądać jak nowe a niekombinowane ;] handluje motorkami to już mam patenty różne żeby coś zrobić dobrze i po taniości ;p

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

18

Odp: Zacieki!!

Dzięki za wypowiedzi. Najwyzej jak znaje troche wolnego czasu przetre to papierem ściernym i malowanko będzie;D Możliwe że pomaluje na taki kolor jak w tych nowszych modelach takie czarne dekle są chyba nawet jest nna allegro taka husqa. Albo jeszcze spróbuje papierem wodnym i polerką zobaczymy co wyjdzie! Dzięki!

19 Ostatnio edytowany przez mg84 (2010-11-01 20:04:11)

Odp: Zacieki!!

z racji tego ze znam branze chemii samochodowo motocyklowej to powiem tak:

uzyles bardzo silnego srodka zasadowego, ktory w nieodpowiednim uzyciu robi takie kuku...

polecilbym tu zasadowy ale bezpieczny produkt do mycia (np. SP2800 , T-REX) o troszke nizszym ph i pozbawionym wodorotlenku sodu :) ktory jest bardzo agresywny na powierzchnie lakierowane i aluminiowe.

...no wlasnie gdyby to stalo sie na golym aluminium to polecilbym kwas do mycia i czyszczenia aluminium (np.alu3200), natomiast w sytuacji takiej pozostaje renowacja lakieru :/

(Gdy taka akcja zdarzy sie na karoserii pojazdu , wtedy polecamy polerke)

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!