1

Temat: Problem z v-max

Pomimo, iż moto jest nowe, po pierwszym przeglądzie i rozblokowaniu nieco się zdziwiłem, gdyż normalnie na takich zębatkach (12/52) motor powinien jechać te 80 km/h na prostej... Tymczasem jedzie max 70...
Gdzie leży problem, zła dysza, źle wyregulowany gaźnik? Mam moduł Ducati Energia czy jest on blokowany (wyjaśniało by to obniżony v-max) Proszę o pomoc... I dziękuję z góry.

2

Odp: Problem z v-max

jesteś za ciężki :) i już 80 nie wyciągnie

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

3

Odp: Problem z v-max

a po co komu takie predkosci :P

motoslide.com

4

Odp: Problem z v-max

można się zabić już przy 50 a 80 to ja bym się bał bo jeszcze shime się złapie czy co :/

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

5

Odp: Problem z v-max

mi przy wiekszej predkosci z gazu na koło idzie moto heh :)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

6

Odp: Problem z v-max

patryk1533 napisał/a:

mi przy wiekszej predkosci z gazu na koło idzie moto heh :)

skończ

motoslide.com

7

Odp: Problem z v-max

Barteksm napisał/a:
patryk1533 napisał/a:

mi przy wiekszej predkosci z gazu na koło idzie moto heh :)

skończ


hahahaha

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

8

Odp: Problem z v-max

Niestety panowie macie rację ale tak się składa, że to już wiem. Mój problem leży gdzieś w motorze..
P.S
Jeździcie 50 km/h? :D

9

Odp: Problem z v-max

hahaha

10 Ostatnio edytowany przez daniken (2010-10-24 09:23:50)

Odp: Problem z v-max

szakul napisał/a:

P.S
Jeździcie 50 km/h? :D

Oczywiście ;) Gdzieś na 3-ce ;)

A tak na poważnie. To spróbuj przeczyścić, gaźnik i filtr powietrza. Czyściłeś może dyfuzor ? Regulowałeś gaźnik po odblokowaniu moto ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

11

Odp: Problem z v-max

Ja mam derbi sende to ci powiem że moduł napenwo niemasz błokowany jedyne błokady śa na dyfuzorze i w gaźniku przełożenie masz normalne nie na v-max ani na prześpieszenie jak chcesz to pisz na pw

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

12

Odp: Problem z v-max

Nie, nic nie robiłem a ni nie czyściłem gdyż ma przejechane 100 km po przeglądzie gwarancyjnym - czyszczenie gaźnika i filtra. Dyfuzor prawdopodobnie był czyszczony ponieważ tam znajdowała się blokada..

13

Odp: Problem z v-max

Wiesz głowna zasada to wywalenie wszystkiego z dyfuzora czasami sa też zweżki an poczatku dyfuzora przy łonczeniu z cylindrem,dysze zamałe w gaźniku optymalna to 75 ja jeszcze miałem zweżke w gaźniku żeby mniej dostawał mieszanki,jak chcesz to zbacza jaka w gaźniku masz dysze głowna

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

14

Odp: Problem z v-max

wciepnij nastepny bieg!

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

15

Odp: Problem z v-max

tylko nie pomyl ze wstecznym bo narobisz bigosu na niedziele  :D

motoslide.com