16

Odp: DRZ 400 vs WR 450

OCZywiscie ze narazie kieruje sie m.in cyferkami bo niemam okazji poprobowac roznych koni.jaka jest ruznica miedzy wersja e.myslalem ze piece maja te same.jak mi przela zdjecia to wam pokaze.piszecie ze na jedno na trzecim biegu trzeba strzelic sprzeglem,crf-a 250 na jedno szla bez zadnego strzlania ,i to mnie martwi zebym za chwile znow nie szokal czegos silniejszego.

17

Odp: DRZ 400 vs WR 450

to że CRF na koło idzie łatwiej to może być wynik raczej krótkich przełożeń typu motocross, DRZ to fabryczne enduro lub SM więc i biegi ma szerzej rozstawione, podejrzewam że jadąc obok siebie CRF np. będzie na 4 lub 5 biegu a DRZ jeszcze na 3, jeżdżąc WR i YZ odniosłem podobne wrażenie

18

Odp: DRZ 400 vs WR 450

masz racje,tego nie wzialem pod uwage.to daje duzo do myslenia.

19

Odp: DRZ 400 vs WR 450

wychodzi na to ze crosy przerobione na sm na asfalt to tylko krotkie odcinki

20 Ostatnio edytowany przez hanskloss (2010-10-10 00:27:12)

Odp: DRZ 400 vs WR 450

wyczynowe motorki raczej na krótkie odcinki bo i tak nie wygodne, ale emocje niezastąpione :cool:  cywilnie-na szosę skrzynia MX jest krótkawa,  łatwo korygować przełożenia w razie potrzeby zębatkami, przy odpowiednich zębatkach na każdym moto dopasujesz najfajniejsze biegi do toru tak by nie wajchować za dużo i nie katować silnika max obrotami, na torze nie mam doświadczenia ale na WR dzisiaj w Lublinie używałem w 70% 3 biegu, 20 % 4 i sporadycznie 2

21

Odp: DRZ 400 vs WR 450

Witam ponownie,czy ktos sie orientuje czy drz ma ten sam piec co klady ltz 400.tak mi sie przypomnialo bo takim kladem latalem i jest ogien.jak tak to jade do helmutowni  po drz-ete

22

Odp: DRZ 400 vs WR 450

janocha napisał/a:

Witam ponownie,czy ktos sie orientuje czy drz ma ten sam piec co klady ltz 400.tak mi sie przypomnialo bo takim kladem latalem i jest ogien.jak tak to jade do helmutowni  po drz-ete

Jest prawie taki sam.
Jeszcze zależy jaki rocznik, ponieważ z tego co wiem nowe LTZ są już na wtrysku.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

23

Odp: DRZ 400 vs WR 450

masz drz? jest ogien?ta whelmutowni jest gaznikowa.jakies rady co sprawdzic?

24

Odp: DRZ 400 vs WR 450

powo  :lol:

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest