1 Ostatnio edytowany przez daniello (2022-05-12 09:06:02)

Temat: Sidi crossfire 3 vs Sidi crossfire 3 srs

Hej,

Kupuję sobię buty i zdecydowałem się na sidi crossfire 3, bo leżą idealnie na moich nogach. No i tu pytanie się pojawia bo ciężko znaleźć konkretne info, czym się różni crossfire 3 od SRS. Z tego co widzę to SRS ma trochę inaczej "czubek" buta skonstruowany i można w nim wymieniać podeszwy, w zwykłym crossfire teoretycznie też, ale za to jest metalowe okucie na palcach. Więc w czym leży różnica?

Który z nich będzie lepszy pod SM i adventure/enduro?

crossfire 3
[url]https://www.4motos.pl/pl/p/Buty-SIDI-CROSSFIRE-3-BLACKYELLOW/8736[/url]
crossfire 3 srs
[url]https://www.4motos.pl/pl/p/Buty-SIDI-CROSSFIRE-3-SRS-JP61-JORGE-PRADO-Replica-/9965[/url]

2

Odp: Sidi crossfire 3 vs Sidi crossfire 3 srs

różnica tylko w tym że w srs masz wymienne podeszwy. Do supermoto lepsze srs

EXC 300 TPI 2019

3

Odp: Sidi crossfire 3 vs Sidi crossfire 3 srs

kotkun napisał/a:

różnica tylko w tym że w srs masz wymienne podeszwy. Do supermoto lepsze srs

Ok, dzięki za info :)

4

Odp: Sidi crossfire 3 vs Sidi crossfire 3 srs

Ale chyba SRS3 mają wymienny tylko ten ftagment zużywający się od podnóżków. SRS2 były typowo pod supermoto, ale już ich nie ma.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: Sidi crossfire 3 vs Sidi crossfire 3 srs

gierwi napisał/a:

Ale chyba SRS3 mają wymienny tylko ten ftagment zużywający się od podnóżków. SRS2 były typowo pod supermoto, ale już ich nie ma.

dokładnie

EXC 300 TPI 2019

6

Odp: Sidi crossfire 3 vs Sidi crossfire 3 srs

gierwi napisał/a:

Ale chyba SRS3 mają wymienny tylko ten ftagment zużywający się od podnóżków. SRS2 były typowo pod supermoto, ale już ich nie ma.

Niestety tak, do SRS2 były różne podeszwy, do SRS3 widziałem tylko podeszwę "enduro". Dziwne że w SRS3 zlikwidowali coś co było fajne. Dziwne.

No nic, pozostają mi SRS3, zobaczymy jak się będą sprawować :)

7

Odp: Sidi crossfire 3 vs Sidi crossfire 3 srs

Ja ostatnio kupiłem sidi 2 ze względu właśnie na wymienna podeszwę w całości, była fajna promka na fc-moto

Aprilia dorsoduro 750 - była
Husqa fe 501