1

Temat: KTM - smc690

Cześć pany,
kilka pytań mam związku z zamiarem zakupu SMC690. Roczniki 2008-2017.
Które roczniki polecacie? Które waszym zdaniem są najlepsze? Jakie wersje? Jaka jest różnica pomiędzy rocznikami w tych moto itp.? Czy może kierować się bardziej stanem maszyny i jej historią pod warunkiem że nie ma znaczących różnic w rocznikach. Czekam na pomocne wskazówki. Mega dużo pomoże i na kierunkuje w wyborze maszyny. Z góry dzięki.

2

Odp: KTM - smc690

Poszukaj na forum bo temat smc juz byl walkowany do porzygu.

3

Odp: KTM - smc690

Czytam czytam ale tyle postów jest.. :D

4

Odp: KTM - smc690

Omijać 2008 generalnie, wady wieku dziecięcego -szczególnie manetka (TPSy w przepustnicy gubią ustawienia, cena powyżej 2k) itd, rocznik 2009 pewnie to samo.
Od 2012 inna manetka - podobno można podmienić i jest mniej problematyczna...
Od 2019 zupełnie inny motocykl - także jak $$$ się zgadza -to brać >2019 (jako wada : inny licznik -taki ciermiężny, ubogi)

Hardcore - it's more than music...

5

Odp: KTM - smc690

Miałem 690 smc z 2008 upalałem bez litości po górkach Dolnego śląska i nie sprawiał problemów. Po prostu każdy objechany, każdy. Kierowcy sportów łzy w oczach, jak to możliwe i co ja z nimi wywijam :D Pytanie jak bardzo poprawiony jest 690 z 2019 ???

6 Ostatnio edytowany przez Jaca690 (2021-12-15 19:26:25)

Odp: KTM - smc690

Pewnie miny bezcenne :D
Też bym chciał wiedzieć :)

7

Odp: KTM - smc690

Ponoc od 2019 motocykl zaczal skrecac. Mialem 2008 i nie bylem zadowony z tego jak wchodzil w zakrety. Pierdolniecie mial itd ale naprawde zle mi sie wchodzilo w zakrety pomino dobrych opon.
Z reszta wiekszosc tutaj uwaza ze smc to betoniarka xD

8

Odp: KTM - smc690

Jeździ lepiej, jest troszkę cięższa a sprawia wrażenie lżejszej kupy żelastwa.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"