1

Temat: [K] Klocki do Beringer 6p

Kupię klocki do 6tłoka beringera i przy okazji dowiem się co najlepiej wsadzić w tego hebla :)

READY TO >> TERROR

2

Odp: [K] Klocki do Beringer 6p

tylko oryginał

3

Odp: [K] Klocki do Beringer 6p

karol128 napisał/a:

tylko oryginał

Czekam na uzasadnienie.

Padł trop na EBC mx-s 406, moze ktoś używał i się wypowie :)

READY TO >> TERROR

4

Odp: [K] Klocki do Beringer 6p

Jak jeździsz na torze to po kilku kółkach mxs się zeszklą (nic dziwnego bo to mieszanka przeznaczona do jazdy w terenie). Tak było u mnie. Strata kasy. Są wersje na tor r2 i r8. r8 długo żyje ale ciut słabiej hamuje. Jest jeszcze mieszanka typowo na ulicę. Oryginał drogi ale w 6p praktycznie nie ma innej sensownej opcji

5

Odp: [K] Klocki do Beringer 6p

karol128 napisał/a:

Jak jeździsz na torze to po kilku kółkach mxs się zeszklą (nic dziwnego bo to mieszanka przeznaczona do jazdy w terenie). Tak było u mnie. Strata kasy. Są wersje na tor r2 i r8. r8 długo żyje ale ciut słabiej hamuje. Jest jeszcze mieszanka typowo na ulicę. Oryginał drogi ale w 6p praktycznie nie ma innej sensownej opcji


Masz jakis namiar gdzie te klocki dorwać? Dostępne w PL?

I może przy okazji ktoś ma tarczę 310 pod piaste ktm? :D

READY TO >> TERROR

6

Odp: [K] Klocki do Beringer 6p

W pl chyba tylko Legato motocykle ale zwykle długo się czeka  i ciężki z nimi kontakt, no ale wyjścia za bardzo nie ma.

7

Odp: [K] Klocki do Beringer 6p

Dzięki, jutro ich atakuje i zobaczymy co z tego będzie.

Tarcza zamówiona nowa więc ten temat zamknięty.

A co do klocków może jeszcze ktoś się odezwie :)

READY TO >> TERROR

8

Odp: [K] Klocki do Beringer 6p

Olaff napisał/a:
karol128 napisał/a:

tylko oryginał

Czekam na uzasadnienie.

Padł trop na EBC mx-s 406, moze ktoś używał i się wypowie :)

Ja używałem i było ok, mieddes mi je polecał:)

Kuba #18

9

Odp: [K] Klocki do Beringer 6p

Namierzyłem jeszcze Goldfreny Gp7 i S3. Jedyny tor jaki te moto widzi to kartingowy i to max 2/3 razy na sezon także nie pptrzebuje kosmicznej technologii zgodnej z nasa fifa i uefa. Ładnie siedzi ten zacisk i zawsze chciałem takiego gnoja to mam. Nie wiedzialem jednak, że taka prosta sprawa jak klocki okazuje się małym wyzwaniem do zamówienia na już :D

READY TO >> TERROR

10

Odp: [K] Klocki do Beringer 6p

Olaff napisał/a:

Namierzyłem jeszcze Goldfreny Gp7 i S3. Jedyny tor jaki te moto widzi to kartingowy i to max 2/3 razy na sezon także nie pptrzebuje kosmicznej technologii zgodnej z nasa fifa i uefa. Ładnie siedzi ten zacisk i zawsze chciałem takiego gnoja to mam. Nie wiedzialem jednak, że taka prosta sprawa jak klocki okazuje się małym wyzwaniem do zamówienia na już :D

Używałem ich przez 2 sezony na zawodach SM i jakoś nie narzekałem

Kuba #18