1

Temat: Wybór supermociaka

Witam, z racji że sie wszystko wyprzedało na olx co mnie interesowało, zastanawiam się nad wyborem SM, aktualnie co mnie ciekawi to KTM 625, 640 oraz 690 smc lecz to ostatnie znaleźć na A2 graniczy z cudem. Szukam czegoś co czuć że jedzie i rwie, co polecacie? A może ktoś z forumowiczów ma na sprzedaż 625/640/690 na A2?

Prosił bym o jakieś lekkie opinie co wybrać.

2

Odp: Wybór supermociaka

Najlepiej jak już jesteś zdecydowany to kup sobie 690smc starsze szpeje sobie daruj. Bo to stare babole (625, 640) i cały czas się starzeją. Takiego starego babola a dobrego będzie Ci ciężko kupić i jeszcze na A2. Bo jak ktoś ma takie moto i w zajebistym stanie to prezentu nie zrobi i będzie kosztować babol monete...

Po drugie sytuacja w kraju i na świecie jest jaka jest... Też mnie to wkurza bo chciałem kupić 300 EXC/TPI ale na rynku jest masakra. Nie ma moto, nie ma w czym wybierać i w dodatku ceny kosmos :D Moto nie są masowo sprowadzane jak to było przed pandemią i jest jak jest. Ja sobie temat kupna moto odpuszczam aż to wszystko nie wróci do normy.

Tak się składa że kolega ma 690 smc na A2, dobre moto sprawdzone bo robiłem tam przegląd. Ale czy będzie chciał sprzedać to nie wiem...

3

Odp: Wybór supermociaka

Spidi460 napisał/a:

Najlepiej jak już jesteś zdecydowany to kup sobie 690smc starsze szpeje sobie daruj. Bo to stare babole (625, 640) i cały czas się starzeją. Takiego starego babola a dobrego będzie Ci ciężko kupić i jeszcze na A2. Bo jak ktoś ma takie moto i w zajebistym stanie to prezentu nie zrobi i będzie kosztować babol monete...

Po drugie sytuacja w kraju i na świecie jest jaka jest... Też mnie to wkurza bo chciałem kupić 300 EXC/TPI ale na rynku jest masakra. Nie ma moto, nie ma w czym wybierać i w dodatku ceny kosmos :D Moto nie są masowo sprowadzane jak to było przed pandemią i jest jak jest. Ja sobie temat kupna moto odpuszczam aż to wszystko nie wróci do normy.

Tak się składa że kolega ma 690 smc na A2, dobre moto sprawdzone bo robiłem tam przegląd. Ale czy będzie chciał sprzedać to nie wiem...

Dobra czyli widzę że starszego lc4 nie ma co szukać w takim razie, fakt sytuacja jest aktualnie straszna z kupnem, nie ma nic praktycznie, a jak coś jest to znika momentalnie :/

Jak kolega by chciał sprzedać kieruj do mnie odrazu, bo szukam już prawie dobre 7 miesięcy 690 na A2 a chciałbym w końcu coś kupić i pojeździć haha

4

Odp: Wybór supermociaka

Jak co wybrać, WR250X :)
tylko ich mało trochę

https://www.bikepics.com/members/81

5

Odp: Wybór supermociaka

[url]https://www.olx.pl/d/oferta/ktm-lc4-640-a2-690-CID5-IDJVyei.html#7633a2dfd4[/url]

Dzwoniłem, gość podniósł cenę o 500zł w ciągu 4 godzin, ma jakieś potwierdzenie na remont w postaci zdjęć rozebranego całego silnika ale faktur nie ma bo podobno robił to jakiś kolega mechanik

6

Odp: Wybór supermociaka

R1400 napisał/a:

[url]https://www.olx.pl/d/oferta/ktm-lc4-640-a2-690-CID5-IDJVyei.html#7633a2dfd4[/url]

Dzwoniłem, gość podniósł cenę o 500zł w ciągu 4 godzin, ma jakieś potwierdzenie na remont w postaci zdjęć rozebranego całego silnika ale faktur nie ma bo podobno robił to jakiś kolega mechanik

Skąd on tą cenę wyjął :D za 20 to smc 690 się kupi ^^

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

7

Odp: Wybór supermociaka

Nie ma faktur bo nic nie wymienił. W ogłoszeniu jest napisane przegląd a nie remont.
Cena mega z kosmosu.
Tak jak JohnnyQulaweOkO napisał za tę kasę masz o 10 lat młodszego SMC.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8

Odp: Wybór supermociaka

JohnnyQulaweOkO napisał/a:
R1400 napisał/a:

[url]https://www.olx.pl/d/oferta/ktm-lc4-640-a2-690-CID5-IDJVyei.html#7633a2dfd4[/url]

Dzwoniłem, gość podniósł cenę o 500zł w ciągu 4 godzin, ma jakieś potwierdzenie na remont w postaci zdjęć rozebranego całego silnika ale faktur nie ma bo podobno robił to jakiś kolega mechanik

Skąd on tą cenę wyjął :D za 20 to smc 690 się kupi ^^

Bardzo ciężko o smc 690 na a2 :/

hacker33 napisał/a:

Nie ma faktur bo nic nie wymienił. W ogłoszeniu jest napisane przegląd a nie remont.
Cena mega z kosmosu.
Tak jak JohnnyQulaweOkO napisał za tę kasę masz o 10 lat młodszego SMC.

Wiem, ale czekanie się już powoli nudne robi, ciężko coś ogólnie o sm jakieś ciekawe na a2 o większej pojemności niż 500cc

9

Odp: Wybór supermociaka

Co musi być wpisane w dowodzie, żeby fura była traktowana jako na A2 ? :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

10

Odp: Wybór supermociaka

levis napisał/a:

Co musi być wpisane w dowodzie, żeby fura była traktowana jako na A2 ? :)

Stosunek mocy do masy nie może być wyższy niż 0,2 kW na 1 kg.

R1400 napisał/a:

Bardzo ciężko o smc 690 na a2 :/

Gadałem z kolegą na koniec sezonu może będzie sprzedawał...
Ciężko teraz będzie Ci kupić. Masz 20k zainwestuj w btc i na wiosnę kupisz sobie z salonu ;)

11

Odp: Wybór supermociaka

Spidi460 napisał/a:
levis napisał/a:

Co musi być wpisane w dowodzie, żeby fura była traktowana jako na A2 ? :)

Stosunek mocy do masy nie może być wyższy niż 0,2 kW na 1 kg.

R1400 napisał/a:

Bardzo ciężko o smc 690 na a2 :/

Gadałem z kolegą na koniec sezonu może będzie sprzedawał...
Ciężko teraz będzie Ci kupić. Masz 20k zainwestuj w btc i na wiosnę kupisz sobie z salonu ;)

Kurde, jak nuc nie kupię do końca sezonu to odezwę się do Ciebie

Nie chce się bawić w krypto, jestem takim leniem że budowa koparki przy aktualnych cenach oraz dostępności gpu to dla mnie trochę pic na wodę fotomontaż

12

Odp: Wybór supermociaka

R1400 napisał/a:

Kurde, jak nuc nie kupię do końca sezonu to odezwę się do Ciebie

Nie chce się bawić w krypto, jestem takim leniem że budowa koparki przy aktualnych cenach oraz dostępności gpu to dla mnie trochę pic na wodę fotomontaż

Nie miałem na myśli koparki. Tylko giełdę ;) jak coś to PW :)