1

Temat: wr250x - tylko gdzie ?

Witam. Po kilku ładnych latach abstynencji i przeprowadzce do dużego miasta uznałem, że potrzebuję motocykl. Doświadczenie mam zaczynając od precla intruder 800 - yamaha xt600 (tutaj przyjemność jazdy była największa) - yamaha mt09. Wcześniej czytałem podobne tematy na tym forum i moim pierwszym wyborem była DRZ - jednak wielu opowiada się za przestarzała konstrukcją za wielkie pieniądze.
Często wyjeżdżam z domu na ostatnią chwilę, a korki w dużym mieście nie mają litości więc zacząłem dalej grzebać na forum i dzisiaj przymierzam się do wr250x ( czy tylko patrzeć na wersje X ? ). Moto ma mi głównie służyć do dojazdu do pracy i powrotu, ma być małe, zwinne i co jak mantra powtarzane najmniej awaryjne z łatwym dostępem do części. Mocy nie potrzebuję - ten etap mam za sobą.
Tutaj chciałbym zadać pytanie - gdzie szukać egzemplarzy WR250 ?  - olx jest ubogi... jeśli sprowadzany to na jakie kraje zwrócić uwagę ?
Niestety sezon zimowy przegapiłem na kupno, jakieś podpowiedzi ?
Dziękuję.
LWG !

2

Odp: wr250x - tylko gdzie ?

Do twoich celów to dorzuciłbym KTM SM 690 i ewentualnie SMC ale tam już zapas mocy jest DUUŻY :)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

3

Odp: wr250x - tylko gdzie ?

Nie chce nic z pomarańczowych :D co do mocy to naprawdę jej nie potrzebuje i zwyczajnie nie chce. Także nadal będę celować w WR

4

Odp: wr250x - tylko gdzie ?

SirTomChuck napisał/a:

Nie chce nic z pomarańczowych :D co do mocy to naprawdę jej nie potrzebuje i zwyczajnie nie chce. Także nadal będę celować w WR

Mam do sprzedania wycackaną wr250r AD 2008 więc możesz nią sobie w teren dodatkowo wjechać a jak jeszcze nic nie kupiłeś (bo nie ma lub same zgnioty w ogłoszeniach), to się odezwij i może się dogadamy. Kto pierwszy, ten lepszy :)

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

5

Odp: wr250x - tylko gdzie ?

xtremix napisał/a:
SirTomChuck napisał/a:

Nie chce nic z pomarańczowych :D co do mocy to naprawdę jej nie potrzebuje i zwyczajnie nie chce. Także nadal będę celować w WR

Mam do sprzedania wycackaną wr250r AD 2008 więc możesz nią sobie w teren dodatkowo wjechać a jak jeszcze nic nie kupiłeś (bo nie ma lub same zgnioty w ogłoszeniach), to się odezwij i może się dogadamy. Kto pierwszy, ten lepszy :)

Jeszcze czekam aż wr pojawi się w wersji X. Teren tez odpada (nie moja bajka :( )

6

Odp: wr250x - tylko gdzie ?

Aktualnie są wystawione 2 czy 3 x'y ze sporym przebiegiem wiec cośtam wybrać można jeśli silnikowo są OK. R-ke wrzuciłem wczoraj na otomoto/olx także ktoś dostanie praktycznie nowy sprzęt :)  Pzdr i powodzenia w poszukiwaniach.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)