1

Temat: Motor enduro do 15k

Siemka :),

Szukam swojego pierwszego motorka 400-450. Będzie to mój pierwszy motor ,lecz wiem że sobie poradzę z wagą i mocą. Myślę nad Suzuki DRZ400, Honda crf450, Yamaha WR450, KTM EXC450 i ostatnio zobaczyłem Husqvarny , Husky i GasGas ,lecz chyba te 2 ostatnie nie mają nic streel legal. Chciałbym coś co poradzi sobie w lesie, na polu ,lecz też da radę pojechać nim 300km autostradą nie zamulając 140km/h.

Zależy mi na tym żeby można było łatwo przełożyć opony z enduro na supermoto i na odwrót, no i licznik z km/h to też fajna sprawa.

2

Odp: Motor enduro do 15k

Żadne z wymienionych przez Ciebie moto się do tego nie nadaje :D "lecz też da radę pojechać nim 300km autostradą nie zamulając 140km/h".

3

Odp: Motor enduro do 15k

Spidi460 napisał/a:

Żadne z wymienionych przez Ciebie moto się do tego nie nadaje :D "lecz też da radę pojechać nim 300km autostradą nie zamulając 140km/h".

Źle napisałem chodzi mi o to że da radę pojechać 160-170, takie trochę więcej. Na początek i tak wystarczy.

4

Odp: Motor enduro do 15k

jakubdev napisał/a:
Spidi460 napisał/a:

Żadne z wymienionych przez Ciebie moto się do tego nie nadaje :D "lecz też da radę pojechać nim 300km autostradą nie zamulając 140km/h".

Źle napisałem chodzi mi o to że da radę pojechać 160-170, takie trochę więcej. Na początek i tak wystarczy.

Nie ma takiej 450tki... Widać że w temacie nie jesteś totalnie.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

5

Odp: Motor enduro do 15k

Jeżeli budżet pozwoli to pomyśl o KTM 390 Adventure. Dzielny w terenie, interwały serwisowe w km a nie mth, na autostradzie utrzymasz bez problemu 140 km/h.

[url]https://www.youtube.com/watch?v=VjbzF44tRFs[/url]

Ewentualnie tańsza opcja: Benelli TRK, Bajaj Dominar 400 lub Romet ADV 400.
Poza tym pytasz o motor enduro na forum supermoto..

RC 390 (tor), EXC 450
Ex: CB 750 / CRF 250R / XT 660R / VERSYS 650 / GSX-R 1000

6

Odp: Motor enduro do 15k

Oti napisał/a:

Jeżeli budżet pozwoli to pomyśl o KTM 390 Adventure. Dzielny w terenie, interwały serwisowe w km a nie mth, na autostradzie utrzymasz bez problemu 140 km/h.

[url]https://www.youtube.com/watch?v=VjbzF44tRFs[/url]

Ewentualnie tańsza opcja: Benelli TRK, Bajaj Dominar 400 lub Romet ADV 400.
Poza tym pytasz o motor enduro na forum supermoto..


Dzięki za wsparcie. Fajnie moto(KTM to tylko w leasing), tylko raczej nie tego szukam teraz, może za rok jak już w podróż ruszę.


Nie znalazłem innego forum polskiego ,a jednak supermoto nie aż tak daleko od enduro. Przynajmniej z tego co mi wiadomo.