1

Temat: Kupię Dorsoduro

cześć,
gdyby ktoś miał do sprzedania bądź wiedział gdzie można dostać fajną sztukę to dajcie proszę znać, oczywiście z ogłoszeniami na OLX/OTOMOTO jestem na bieżąco, wpadła mi w oko jedna w Markach pod wwa z komisu motoszklarnia, może ktoś jest z okolicy bądź już ją widział? ja mam ok 400km w jedną więc dużo by mi to pomogło :) jeśli już bym się zdecydował to pewnie zlecił bym sprawdzenie przez ism serwis bo widziałem, że zajmują się głowie włoskim sprzętem.

Za wszystko pomocne rady przy zakupie pierwszego SM z góry dziękuję

2

Odp: Kupię Dorsoduro

Kyka napisał/a:

cześć,
gdyby ktoś miał do sprzedania bądź wiedział gdzie można dostać fajną sztukę to dajcie proszę znać, oczywiście z ogłoszeniami na OLX/OTOMOTO jestem na bieżąco, wpadła mi w oko jedna w Markach pod wwa z komisu motoszklarnia, może ktoś jest z okolicy bądź już ją widział? ja mam ok 400km w jedną więc dużo by mi to pomogło :) jeśli już bym się zdecydował to pewnie zlecił bym sprawdzenie przez ism serwis bo widziałem, że zajmują się głowie włoskim sprzętem.

Za wszystko pomocne rady przy zakupie pierwszego SM z góry dziękuję

No Dorsz to mało* SM jest... :D
Jakie roczniki i pojemności są w Twoim kręgu poszukiwań? Ja kupiłem pod koniec zeszłego lata, ale wciąż się waham czy mi to moto odpowiada, czy zmienić na coś innego. Jeździ się zajeb*ście, ale ... ma bak za mały jak dla mnie. A najczęściej służy na trasy Warszawa<->Ostrawa.

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

3

Odp: Kupię Dorsoduro

kurtvail napisał/a:
Kyka napisał/a:

cześć,
gdyby ktoś miał do sprzedania bądź wiedział gdzie można dostać fajną sztukę to dajcie proszę znać, oczywiście z ogłoszeniami na OLX/OTOMOTO jestem na bieżąco, wpadła mi w oko jedna w Markach pod wwa z komisu motoszklarnia, może ktoś jest z okolicy bądź już ją widział? ja mam ok 400km w jedną więc dużo by mi to pomogło :) jeśli już bym się zdecydował to pewnie zlecił bym sprawdzenie przez ism serwis bo widziałem, że zajmują się głowie włoskim sprzętem.

Za wszystko pomocne rady przy zakupie pierwszego SM z góry dziękuję

No Dorsz to mało* SM jest... :D
Jakie roczniki i pojemności są w Twoim kręgu poszukiwań? Ja kupiłem pod koniec zeszłego lata, ale wciąż się waham czy mi to moto odpowiada, czy zmienić na coś innego. Jeździ się zajeb*ście, ale ... ma bak za mały jak dla mnie. A najczęściej służy na trasy Warszawa<->Ostrawa.

750, ale gdyby była litrówka to też bym rozważył, a moto ma służyć raczej do zabawy, głównie pewnie miasto i pod miastem, czasem może jakiś wypad w Bieszczady, rocznikowo 2010-2012 bo raczej nie chcę wydać więcej jak 15k

4

Odp: Kupię Dorsoduro

W tej cenie dobrą sztukę może być trudnawo. Ja jak szukałem to najpierw oglądałem wersje factory za 20k - myślałem że w tej kwocie będzie błyszczeć. Pojechałem 300km i padaka jak diabli. Zajechana mechanicznie i dodatkowo pociła się mocno z jednego gara.
Kolejną jaką oglądałem kupiłem, bo choć wizualnie widać że 'robiona' (oklejona czarną folią -wygląda spoko, ale włącza lampkę), to mechanicznie wyglądała się zadbana (a na pewno o niebo lepiej niż ta 'factory'). ... A i tak pierwsza rzecz to musiałem półki zawieszenia wymienić bo były rypnięte i łapała coraz większe luzy przy wyższych prędkościach :D
Także trafić ciężko. Zwłaszcza jeśli nie przejeździłeś na tym modelu tak z minimum 1tys km - to nie masz pewności co jest ok, a co budzi wątpliwość.
Skąd w ogóle jesteś?
Pisz na PW jak coś, mogę pomóc Ci poszukać/ocenić, albo zastanowić się nad wymianą moto (tylko jeszcze nie wiem co mi da tyle funu, zwrotności w mieści i będzie miało większy zasięg na sporadyczny wypad po piwo do Czech :) ).

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally