1 Ostatnio edytowany przez PACHOLSKY (2020-11-18 12:40:31)

Temat: KTM 690 SMC zarejestrowany na 125ccm

Siema,
Szykuje się na zakup w przyszłym roku  KTMa smc 690 i wpadło mi ogłoszenie na olx. Co myślicie o czymś takim? Jak to jest możliwe że na 125 zostało to zarejestrowane?
Posiadam prawko na kat. A i tu moje pytanie czy jest możliwość zarejestrowania na 690ccm? To tylko kwestia softu?

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-smc-690-kat-b-125ccm-ID6DrFqY.html[/url]

2

Odp: KTM 690 SMC zarejestrowany na 125ccm

To kwestia przekrętu w wydziale komunikacji

DR 125 SM > DRZ 400 SM > WR450f

3

Odp: KTM 690 SMC zarejestrowany na 125ccm

Jprdl :D "Oględziny po wcześniejszym pokazaniu złotówek. Inaczej zapraszam do salonu." ... po takim tekście to tylko buc od buca może kupić. :)
Da radę poprawić w papierach że to 690, ale bujania się sporo z tym. A skoro taki przekręt w papierach, to kto wie jak picowany do sprzedaży może być :)

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

4

Odp: KTM 690 SMC zarejestrowany na 125ccm

690 - na 125 - ja pier... ale numer - omijać z daleka wg mnie ( ciekawe czy tylko pojemność  czy całe papiery są od np 125 :( )

A pytanie - jak sprzedajecie?
Ja to ja bym wolał oddać moto do testów po zostawieniu kaucji w wysokości ceny .
Zawsze piszę że jazda próbna po zostawieniu kaucji
Bo co jak gość rozbije lub ucieknie ?
A i odstrasza tych co chcą sobie polatać

5

Odp: KTM 690 SMC zarejestrowany na 125ccm

Najgorsza opcja to motocykl kupiony bez homo bo po wypadku lub kradzieży.
Wzięte papiery od 125, przebite numery na ramie i gotowe.
A tych 690 bez papierów na Internetach jednak w ciągu roku pojawia się sporo.

Poproś sprzedawcę o zdjęcie dowodu rejestracyjnego (niech zamaże swoje dane jak się boi).

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

6

Odp: KTM 690 SMC zarejestrowany na 125ccm

babel napisał/a:

690 - na 125 - ja pier... ale numer - omijać z daleka wg mnie ( ciekawe czy tylko pojemność  czy całe papiery są od np 125 :( )

A pytanie - jak sprzedajecie?
Ja to ja bym wolał oddać moto do testów po zostawieniu kaucji w wysokości ceny .
Zawsze piszę że jazda próbna po zostawieniu kaucji
Bo co jak gość rozbije lub ucieknie ?
A i odstrasza tych co chcą sobie polatać

Ja to zależy od kupującego, ale nie piszę i nie pytam na starcie "pokaż kase, albo nie wyciągam moto z garażu" :D
Kasa na stół jako kaucja - spoko. Mnie tylko przeraziło "oglądanie moto tylko po pokazaniu złotówek" :) To tak jakby "jestem zbyt zajęty żeby tracić czas na kogoś kto nie przyjeżdża z pewnością że zamierza kupić".

Inna kwestia że do tej pory miałem jednego "klyenta" co wrócił do domu z niczym - ale zanim przyjechał to zaplanował sobie kupić za 1/3 ceny ... Następny przyjechał i wziął bez szemrania.

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

7

Odp: KTM 690 SMC zarejestrowany na 125ccm

Ja tam bym nigdy nie dał całej kasy przez zakupem. Zabezpiecza to sprzedającego ale dla kupującego jest niekorzystne. Niech ci jebnie silnik podczas jazdy próbnej to niekoniecznie kasę odzyskasz. Poza tym sprzedający tak samo może oszukać zabierając kasę i zostajesz bez niczego z kradzionym motorem:). Połowę ceny w zastaw jeszcze bym dał ale całej nigdy.