1

Temat: 160 cm wzrostu, A, Supermoto

Witam forumowiczów!

Jako że zdałem ostatnio prawko na kategorie A to chciałem sobie sprawić wymarzoną zabawkę jaką jest supermoto. Problem w tym, że mam 162 cm wzrostu i obawiam się że nie dosiądę tej pięknej maszyny a jeśli już jej dosiądę to nie będę w stanie utrzymać się na niej przy postoju więc moje marzenia legły w gruzach momentalnie - w końcu to był powód dla którego zdałem A. Czy Waszym zdaniem znajdzie się jakaś maszyna na której będę mógł jeździć w miarę komfortowo? Podnieście mnie na duchu...

2

Odp: 160 cm wzrostu, A, Supermoto

Można obniżyć moto na półkach i zamontować kości obniżające.

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

3

Odp: 160 cm wzrostu, A, Supermoto

160 a 162 to duża różnica, to raz.
Dwa, drz 400sm bez problemu ogarniesz - obniżają je mocno, a małe koła trochę też od siebie dają.

RMX 450Z

4

Odp: 160 cm wzrostu, A, Supermoto

Według mnie większość lekkich supermoto ogarniesz.

dabljuer250x

5

Odp: 160 cm wzrostu, A, Supermoto

Ja mam 162 cm - obecnie 690 enduro a wcześniej inne enduro Africa Twin Rd03/KTM EXC 400 RFS- ale też DRZ 400 sm - wcześniej koła sm a później enduro.
Przy manewrach nie jest łatwo - ale co tam :)

6

Odp: 160 cm wzrostu, A, Supermoto

praktycznie każdym SM dasz radę, wszystko to kwestia sposobu obniżenia, a wystarczy obniżyć na tyle, żeby paluchami jednej stopy się podeprzeć. Moto jest do jazdy a nie stania na postoju :D  SMy są lekkie i zazwyczaj "chude" w kanapie - co daje dodatkowe milimetry sięgania do ziemi.

CRF450R - trying to handle the beast

7

Odp: 160 cm wzrostu, A, Supermoto

Trochę mi dodaliście otuchy =)! Może ktoś z Was mieszka blisko Torunia i orientuje się gdzie mógłbym się skontaktować i do kogo uderzyć odnośnie obniżania maszyny?

8

Odp: 160 cm wzrostu, A, Supermoto

Nervous napisał/a:

Trochę mi dodaliście otuchy =)! Może ktoś z Was mieszka blisko Torunia i orientuje się gdzie mógłbym się skontaktować i do kogo uderzyć odnośnie obniżania maszyny?

Jak jesteś z Torunia to możemy się zgadać i przymierzysz się do DRZtki :D

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

9

Odp: 160 cm wzrostu, A, Supermoto

Popatrz na YT jak dziewczyny ze wzrostem +/-160cm latają na SM, powinno pomóc :)

PBM