1

Temat: KTM 690 sm

Wie ktoś może coś na temat tego egzemplarza? Widzę że jest nieoryginalny przód, brak korka wlewu i inny licznik całkowicie. Jak myślicie po dzwonie?

Yamaha Wr125X -> KTM 690 SM-> KTM 690 SMC-> GAS GAS 700 SM

2

Odp: KTM 690 sm

jakiś link?

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

3

Odp: KTM 690 sm

Damian napisał/a:

jakiś link?

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-smc-690-a2-CID5-IDFP2Nv.html[/url]
Skleroza ze mnie

Yamaha Wr125X -> KTM 690 SM-> KTM 690 SMC-> GAS GAS 700 SM

4

Odp: KTM 690 sm

Lou777 napisał/a:

Wie ktoś może coś na temat tego egzemplarza? Widzę że jest nieoryginalny przód, brak korka wlewu i inny licznik całkowicie. Jak myślicie po dzwonie?

Ja jestem wręcz pewny, po pierwsze jeśli to produkcyjnie 2010r to żaden plastik się nie zgadza z rocznikiem:)
W tym roczniku były białe plastiki, ponadto boczny z napisem KTM o ile się nie mylę z enduro pochodzi.
Fajnego licznika oryginalnego też raczej "od tak" nikt nie wymieniał na okrojony typowo endurowy (w modelu enduro 690 był taki jak w SMC także ten też musi być z jakiegoś innego moto).
Cena niska, ale nie bierze się z niczego:)

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

5 Ostatnio edytowany przez gierwi (2020-07-22 06:58:53)

Odp: KTM 690 sm

Przecież to jest Enduro na małych kołach! Oglądacie liczniki a nie zwracacie uwagi na zawias i hamulec przedni? Wąskie półki, stopa widelca z wyprzedzeniem, zacisk, błotnik przód, lampa, maska - to wszystko pochodzi z Enduro, co nie stanowi o nieprzydatności do jazdy.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"