1

Temat: Słuchawki BT pod kask

Wiem, że to może mało bezpieczne, ale lubię jeździć ze słuchawkami... Teraz mam przewodowe, ale mnie denerwuje kabel...
Czy ktoś ma jakieś słuchawki BT, douszne, które da się wpakować pod kask i nie wypadają?

Pozdrawiam,
Piotrek

2

Odp: Słuchawki BT pod kask

Od około roku posiadam Pioneer SE-CL5BT, bez żadnych przygód, użytkuje 4-5 razy w tygodniu, każdorazowo przez około 1.5 - 2.5godziny, przy takim użytkowaniu ładuje je raz w tygodniu. Dźwięk też jest w miarę ok, przynajmniej jak dla mnie. Wiadomo, że słychać jakąś tam różnice w porównaniu z przewodowymi na korzyść przewodowych no ale coś za coś :) 

[url]https://www.euro.com.pl/sluchawki/pioneer-se-cl5bt-l.bhtml[/url]

Aprilia SXV 550

3

Odp: Słuchawki BT pod kask

Airpods’y ;)

#66

4

Odp: Słuchawki BT pod kask

Bizonek napisał/a:

Od około roku posiadam Pioneer SE-CL5BT, bez żadnych przygód, użytkuje 4-5 razy w tygodniu, każdorazowo przez około 1.5 - 2.5godziny, przy takim użytkowaniu ładuje je raz w tygodniu. Dźwięk też jest w miarę ok, przynajmniej jak dla mnie. Wiadomo, że słychać jakąś tam różnice w porównaniu z przewodowymi na korzyść przewodowych no ale coś za coś :) 

[url]https://www.euro.com.pl/sluchawki/pioneer-se-cl5bt-l.bhtml[/url]

"naciągając" kask nie wypadają? tzn. trzymają się mocno w uchu?

bomber napisał/a:

Airpods’y ;)

Testujesz? :)

Pozdrawiam,
Piotrek

5

Odp: Słuchawki BT pod kask

mallly200sx napisał/a:

Testujesz? :)

Raz albo dwa w nich jechałem i było OK.
Ale ogólnie nie praktykuje takich rzeczy na moto bo według mnie to samobójstwo xD

#66

6

Odp: Słuchawki BT pod kask

W cenie porządnych słuchawek z BT masz intercom z Chin, sam korzystam z WAYXIN R5 i jest to naprawdę wygodne, słuchawki zawsze są w kasku jak telefon padnie to jest radio i można w całkiem dobrej jakości prowadzić rozmowę telefoniczną, ja dopadłem R5 z 189zł z przesyłką i mogę polecić

Motorower 50--> Suzuki Vl 125--> Aprilia RS 125 --> Aprilia SXV 550 + Aprilia RST 1000

7

Odp: Słuchawki BT pod kask

Za często z nimi nie jeździłem ale jak już to nie miałem problemu z wypadaniem. Naciągając kask, siedziały jak powinny ;)

Aprilia SXV 550

8

Odp: Słuchawki BT pod kask

Ją używam soundmagic E10bt. Małe i nie wypadają