1

Temat: KTM 530 sm

Jestem bardzo zainteresowany tą sztuką. Wiem, że na zdjęciach mało widać bo trochę widelcem robione ale mam nadzieje, że Wasze wprawione oczy wypatrzą nieprawidłowości, jeśli takowe są, pod warstwą miliona gadżetów. Poradzicie o co dopytywać makaroniarza i na co zwracać uwagę?
[url]https://www.autoscout24.pl/oferta/ktm-530-exc-exc-r-doppia-omologazione-benzyna-pomaranczowy-704eb59b-4546-b25e-e053-e250040a73bc?#descriptionTop[/url]

moim marzeniem jest powrót na 2T

2

Odp: KTM 530 sm

Za tą cenę to gdzie sens to ciągnąć do nas do kraju ?

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

3

Odp: KTM 530 sm

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Za tą cenę to gdzie sens to ciągnąć do nas do kraju ?

Dziękuję za troskę, ale o doradztwo finansowe akurat nie zabiegałem

moim marzeniem jest powrót na 2T

4

Odp: KTM 530 sm

Czy tam jest bezpośrednio do lagi przyczepiony trytytkami przewód od prędkościomierza? :D
Oklejone wszystko co się da, moto na deszczówkach bez homo na drogę itp. Poza tym 75 koni to już za gruba przesada :D

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

5

Odp: KTM 530 sm

Istny katalog powerparts.
Jak ci się podoba to kupuj - stratny nie będziesz.
Choć wiele tych gadgetów bez sensu - trytki do lag, osłona wahacz też zamocowana druciarstwo, te chłodniczki płynu hamulcowego aż się proszą aby je urwać przy pierwszej glebie, osłony linek gazu?:)

Koła chyba ręcznie malowane...jest chyba zaciek po płynie hamulcowym?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

6

Odp: KTM 530 sm

LukAs_525 napisał/a:

Czy tam jest bezpośrednio do lagi przyczepiony trytytkami przewód od prędkościomierza? :D
Oklejone wszystko co się da, moto na deszczówkach bez homo na drogę itp. Poza tym 75 koni to już za gruba przesada :D

Może jeszcze ma 75 kuca na kole... Jak widać nie tylko polskie ogłoszenia trzeba przepuszczać przez palce :D

moim marzeniem jest powrót na 2T

7

Odp: KTM 530 sm

hacker33 napisał/a:

Istny katalog powerparts.
Jak ci się podoba to kupuj - stratny nie będziesz.
Choć wiele tych gadgetów bez sensu - trytki do lag, osłona wahacz też zamocowana druciarstwo, te chłodniczki płynu hamulcowego aż się proszą aby je urwać przy pierwszej glebie, osłony linek gazu?:)

Koła chyba ręcznie malowane...jest chyba zaciek po płynie hamulcowym?

No tak, trochę jak w ciemnym garażu, w pośpiechu mody robione :D Nie tak łatwo znaleźć 530 zrobioną porządnie na SM a nie tylko na małych kołach i ewentualnie z większym zaciskiem...

moim marzeniem jest powrót na 2T