1

Temat: Malowanie kombinezonu

Mam na plecach kombiaka naszyte kilka ozdobnych pasków i chciałbym zmienić ich kolor.
Poczytałem troche i wychodzi na to, ze dobym pomysłem jest ich pomalowanie specjalną farbą do skóry (jeden z najbardziej trwałych rodzajów farbowania).

Ma ktoś z Wam może jakąś sprawdzoną firmę do polecenia? Najlepiej w okolicach Krakowa, Warszawy, Lodzi?
Ewentualnie jakis inny mądry pomysł?

2

Odp: Malowanie kombinezonu

wilqn napisał/a:

Mam na plecach kombiaka naszyte kilka ozdobnych pasków i chciałbym zmienić ich kolor.
Poczytałem troche i wychodzi na to, ze dobym pomysłem jest ich pomalowanie specjalną farbą do skóry (jeden z najbardziej trwałych rodzajów farbowania).

Ma ktoś z Wam może jakąś sprawdzoną firmę do polecenia? Najlepiej w okolicach Krakowa, Warszawy, Lodzi?
Ewentualnie jakis inny mądry pomysł?

Może pogooglowanie o tematach malowaniu butów Ci pomoże. Bo raczej podobna tematyka.

RMX 450Z

3

Odp: Malowanie kombinezonu

Osoby, które customują buty zazwyczaj używają farb firmy Angelus, więc do kombika raczej też się nadadzą.

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

4

Odp: Malowanie kombinezonu

nie wiem czy sam się odważę to pomalować, ale faktycznie o tej farbie duzo dobrego piszą

5 Ostatnio edytowany przez EmoKah (2020-01-24 17:18:31)

Odp: Malowanie kombinezonu

wilqn napisał/a:

nie wiem czy sam się odważę to pomalować, ale faktycznie o tej farbie duzo dobrego piszą

To chyba wcale nie takie trudne, wystarczy nałożyć pędzelkiem.

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee