1

Temat: Gasgas EC 250 F Racing 4T Koszty Utrzymania , Osiągi , Wrażenia

Witam , aktualnie jestem bez moto i szukam czegoś do pojeżdzenia w weekendy. W niemczech na ogłoszeniach trafiłem na Gas Gas'a jak w tytule za nie wygórowaną kwote, rocznik 2011. Szukałem informacji na temat motocykla ale nie ma ich za wiele . Moto stoi na gumach sm i wizualnie bardzo mi sie podoba. Zostaje kwestia trwałości, mocy i innych informacji na temat motocykla. Miał może ktoś styczność z tym modelem i może sie wypowiedzieć co nieco na jego temat ? Z góry dziękuje i pozdrawiam. :)

2

Odp: Gasgas EC 250 F Racing 4T Koszty Utrzymania , Osiągi , Wrażenia

BendlaKK napisał/a:

Witam , aktualnie jestem bez moto i szukam czegoś do pojeżdzenia w weekendy. W niemczech na ogłoszeniach trafiłem na Gas Gas'a jak w tytule za nie wygórowaną kwote, rocznik 2011. Szukałem informacji na temat motocykla ale nie ma ich za wiele . Moto stoi na gumach sm i wizualnie bardzo mi sie podoba. Zostaje kwestia trwałości, mocy i innych informacji na temat motocykla. Miał może ktoś styczność z tym modelem i może sie wypowiedzieć co nieco na jego temat ? Z góry dziękuje i pozdrawiam. :)

Hej,
Moja wypowiedź będzie z kategorii: nie znam się, ale się wypowiem. ;)
GasGas mimo że nasz, europejski, to nadal raczej nietypowy motocykl więc proponowałbym go traktować jako egzotyk. Popatrz czy są dostępne części do tego modelu na allegro, ebayu (i gdzie) i jakie ceny. Czy ktoś ma serwisówke, albo stać Cię na serwis przez kogoś innego i czy ktoś się tego podejmuje.

Teoretycznie, bazując na tym: ". Gas Gas EC 250 F Racing wyraźnie różni się od konkurentów. W podwójną ramę kołyskową hiszpańskiej maszyny, na sezon 2014 odchudzoną o całe 2 kg, wsadzono pochodzący z Yamahy WR 250 F silnik, który zamiast wtrysku paliwa ma gaźnik." ... to w sumie nie jest źle. ;) A i o osiągach można się domyśleć. (sauce: [url]https://www.motocykl-online.pl/testy/Test-porownawczy-sportowych-enduro-Enduro-na-102,7898,1).[/url]

Ale tak czy inaczej, jeśli podzielasz moje zdanie że to jednak egzotyk...
[url]https://www.revzilla.com/common-tread/seven-lessons-learned-from-owning-an-exotic-motorcycle[/url]

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally