1

Temat: Honda fmx 650 nie pali

Siemka przychodzę z pytaniem do was bo może się mylę a nie chce zrobić bubla , natomiast zakupiłem honde fmx 650 z dwa dni temu , przy kupnie chodziła ładnie chwile pokręciła i odpaliła potem na drugi dzień po przywozie jej do domu pojeździłem trochę odpalała normalnie na zimnym paliła po 5 sekundach natomiast na ciepłym od strzała natomiast na drugi dzień poszedłem ja odpalić to były już problemy bo odkręcając kranik nagle zaczęła lać się benzyna z gaźnika potem doszedłem do tego i było ok odpaliła na chwile i zgasła z wystrzałem tak jakby  jej brakło paliwa a miała już mało a tam nie ma filtrów paliwa i tak myślę czy gaźnik nie jest przytkany tylko ona nawet z startera nie chce odpalić kręci i kręci i nie chce odpalić benzyna nie śmierdzi a jak jej się daje ssanie to ją muli jak i na gazie nie mam pomysłu co może być stawiam na ten gaźnik ale jeśli macie inne teorie to mówcie bo jestem leikiem można powiedzieć a chciałem na sezon przygotować sobie fajnie hondziorke pozdrawiam

Honda fmx 650  , bws 80 mhr

2

Odp: Honda fmx 650 nie pali

A słyszałeś kiedyś o interpunkcji ?
Zwykle powyżej kranika jest filtr paliwa.
Podstawowymi czynnościami jest diagnoza układu zasilania i układu zapłonowego. Określenie, w którym układzie jest problem. Jeśli podejrzewasz gaźnik, to już dawno powinieneś go przeczyścić.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL