1

Temat: Roznice ktm 690 smc r vs enduro r

Witam wszystkich.
Mam pytanie odnosnie ktm 690 smc r i enduro r. Jakie sa roznice miedzy tymi maszynami. Czy zawieszenie rozni sie czyms wiecej niz ustawieniami. Jak jest z przelozeniami w silniku. Sprawa jest tego typu mysle o kupnie smcr i drugiego zestawu kol do lasu. Gdzie 80% jazdy bedzie na asfalcie a na jesien i wczesna wiosna jakies wypady do lasu. Czy zawieszenie smcr-a wytrzyma las. Albo tez druga opcja kupic enduro i dorzucic kola sm. Z gory dzieki wielkie za odp

2

Odp: Roznice ktm 690 smc r vs enduro r

Łatwiej dopasować koła SM do Enduro. Zawieszenie w Enduro ma węższe półki, mniejszy offset na półkach i oś koła wysuniętą przed lagi. Skoki zawieszeń też się różnią. Reszta to samo.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: Roznice ktm 690 smc r vs enduro r

Ciężko mieć jeden do wszystkiego.

Tak jak napisał gierwi łatwiej z enduro zrobić supermoto. W drugą stronę chyba nawet się nie da.
Chociaż latanie takim mocnym sprzętem na kołach supermoto z małą tarczą i miękką zawiechą troszkę bez sensu.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: Roznice ktm 690 smc r vs enduro r

W smcr jest jeszcze zacisk radialny i pewnie inna pompa hamulca.

EXC 525 in progress

5

Odp: Roznice ktm 690 smc r vs enduro r

Witam. Wiadomo coś więcej czy da się dopasować jakieś koła od Enduro do smc?

6

Odp: Roznice ktm 690 smc r vs enduro r

Łatwiej kupić opony z kostką na koła 17

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

7

Odp: Roznice ktm 690 smc r vs enduro r

Da się dopasować na pewno koła enduro do SMCra, bo miałem okazję spotkać takiego, na jakimś kursie enduro. Znaczy się chłopaki z kursu akurat spali w tym samym hotelu co ja i właśnie był typ SMRem z kołami enduro :)

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)